کریس همسورث: از Thor 5 تا بیماری آلزایمر

کریس همسورث میگوید Thor 5 حال و هوای متفاوتی احتیاج دارد. آخرین اخبار سینمای هالیوود و جهان را از مووی 21 دنبال کنید…


کریس همسورث، ستاره ی Thor: Love and Thunder اعلام کرد اگر مارول بخواهد فیلم پنجمی از Thor بسازد به رنگ و بوی جدیدی احتیاج دارد.


در پادکست Happy Sad Confused کریس همسورث اشاره کرد که چطور دو فیلم اول Thor به یکدیگر شبیه و مرتبط بودند، و بعد فیلم سوم و چهارم که هر دو به کارگردانی تایکا واتیتی بود. البته که دو فیلم آخر به بسیار متفاوت با دو فیلم اول متفاوت بودند.

کریس گفت از اینکه دائما این توانایی رو داشته که کاراکترش رو بسازه و شاخ و برگ بده چقدر سپاسگذاره، با در نظر گرفتن دو نقش متفاوت اون در Avengers: Infinity War و Avengers: Endgame به عنوان یک چپتر منحصر به فرد در طول بالا و پایین های کریس همسورث به عنوان Thor.


“قبلا هم این رو گفتم ولی وقتی زیادی باهاش آشنا میشی، فکر میکنم اونجا ریسک این وجود داره که توش نقش تنبل بشی چون حس میکنی میدونی داری چیکار میکنی.”
“حتی نمیدونم باز هم ازم دعوت میشه برای این نقش ولی، اگه بشم، فکر میکنم باید یه تغییر اساسی توی لحن و حال و هوای فیلم وجود داشته باشه، همه چیز، به خاطر سلامت عقلی خودم…[میخنده] ثور توی فیلم آخری عقلش رو از دست داد، دوباره باید بفهمه چی به چیه.”


در حالیکه کریس همسورث در گذشته گفته بود حاضره نقش ثور رو تا ابد بازی کنه، کریس اخیرا اقرار کرده که فیلم پنجم قراره آخرین فیلم Thor باشه که بازی میکنه. اون میدونه که مثل مرد آهنی رابرت داونی جونیور و کاپیتان آمریکای کریس اوانز، یک خاتمه و سرانجام برای ثور اجتناب ناپذیره.


“حس میکنم احتمالا این خبر و میده که…فکر میکنم احتمالا آخریش باشه. ولی این بر اساس چیزی نیست که کسی بهم گفته باشه یه طبق برنامه ریزی ای مثلا. شما یک قهرمان رو متولد میکنید، سفر و مسیرش رو، و بعد مرگ یک قهرمان رو، و نمیدونم…من به اون مرحله رسیدم؟ کی میدونه؟”

مطالب مرتبط: کریس همسورث:”برای قسمت بعدی ثور دیگر بدنی حجیم نمیخواهم!”

پروژه های پیش رو برای کریس همسورث


این بازیگر که خاطر خواه های زیادی هم داره اخیرا اعلام کرد بعد از اینکه فهمیده از لحاظ ژنتیکی مستعد آلزایمره میخواد مدتی از بازیگری دور بشه و با خانوادش وقت بگذرونه. کریس که در حال فیلمبرداری مستند خودش “Limitless with Chris Hemsworth” هست گفت فهمیده بافت ژنتیکی اون دو کپی از ژن APOE4 داره که هر کدوم رو از یکی از پدر و مادرش گرفته، که مستقیما ریسک بالایی از آلزایمر رو افزایش میده. اینکه کریس کی میخواد به سینما برگرده رو کسی نمیدونه.


در حالیکه اون در یک وقفه ی بازیگری به سر میبره، کریس همسورث از قبل فیلمبرداری Extraction 2 که دنباله ی Extraction هست که در 2020 منتشر شد و Fruiosa، جدید ترین فیلم فرانچایز Mad Max رو به کارگردانی جورج میلر تموم کرده.


همسورث گفت اینکه راضی بشه که همسر و فرزندانش رو برای فیلمبرداری ترک کنه زمان زیادی میبره، ولی میلر تونسته قانعش کنه. وقتی از کریس در مورد نقشش در پیش نمایش فیلم Fury Road پرسیدن گفت:” یه شخص خیلی پیچیده و یه جورایی شرور.”

منبع: Cbr

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =