پوسترهای سریال The Continental اسپین آف جان ویک منتشر شد

پوسترهای سریال The Continental

اگر اکشن تاثیرگذار و احساسی John Wick: Chapter 4 برای شما کافی نبود، خوش شانس هستید. چرا که Peacock به تازگی پوسترهای سریال The Continental منتشر کرده است. داستان این سریال در مورد این است که (کالین وودل) و اینکه چگونه این شخصیت هتل را به عنوان مکانی که هیچ تجارتی نمی تواند در آن انجام شود ایجاد کرد. اسکات توسط ایان مک شین در این مجموعه فیلم به تصویر کشیده شده است و ثابت کرده است که یکی از بزرگترین متحدان جان ویک (کیانو ریوز) است. از آنجایی که نمایش آینده یک پیش درآمد خواهد بود. فرصتی برای قهرمان اکشن ریوز وجود نخواهد داشت تا در داستان ظاهر شود.

در طول آخرین قسمت از این فرنچایز، اسکات دوران بسیار سختی را پشت سر می گذارد. زیرا مارکیز د گرامونت (بیل اسکاشگورد) مصمم است جان ویک را در کنار هرکسی که جرأت می کند به او کمک کند تا فرار کند، از بین ببرد. از آنجایی که وینستون دوست صمیمی ویک استبه او کمک می کند. در نتیجه نسخه نیویورک سیتی The Continental منفجر می شود. وینستون در حالی که هتلش از بین رفته و جانش در خطر است. با ویک به دور دنیا سفر می کند .

این فیلم ثابت کرده است که در گیشه موفق بوده و به سنت هر فیلم جدید جان ویک که درآمد بیشتری نسبت به فیلم قبلی دارد ادامه می دهد. از زمانی که این شخصیت در سال 2014 معرفی شد. مخاطبان قاطعانه اعلام کردند که چقدر عاشق این قهرمان اکشن آرام شده اند. فصل 4 به عنوان پایان سفر ویک عمل کرد. و به او اجازه داد تا پس از اجرای برخی از نوآورانه‌ترین سکانس‌های اکشن ماموریت خود را به پایان برساند.

اخبار مرتبط: تیزر سریال The Continental

.

پوسترهای سریال The Continental

پیش درآمد جان ویک

یکی از تهیه کنندگان سریال اریکا لی، در مورد اینکه چگونه تیم پشتیبان The Continental چندین سال قبل از اولین فیلم جان ویک به ایده تنظیم پروژه جدید رسیدند صحبت کرد.او گفت: «نمایش‌دهنگان در واقع آمدند، ما در حال بحث بودیم. که آیا می‌خواهیم خط زمانی مشابهی از دنیای جان ویک داشته باشیم یا نه. ما احساس می‌کردیم که یک پیش‌درآمد می تواند عالی باشد.”

در ادامه می توانید پوسترهای سریال The Continental را مشاهده نمایید:

پوسترهای سریال The Continental پوسترهای سریال The Continental پوسترهای سریال The Continental

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + سیزده =