مارتین اسکورسیزی در حال ساخت سریال Gangs of New York

سریال Gangs of New York

سریال تلویزیونی Gangs of New York با همکاری مارتین اسکورسیزی در حال ساخت است. به گفته ددلاین سریال بر اساس کتاب غیرداستانی هربرت آسبری در سال 1927 ساخته شده است و بر شخصیت های جدیدی تمرکز خواهد کرد که در فیلم سال 2002 ظاهر نشده اند.

اسکورسیزی قبلاً در سال 2013 اقتباس دیگری از فیلم Gangs of New York ساخته بود. فقط انتظار نداشته باشید دی کاپریو در این سریال باشد.

سریال Gangs of New York

مارتین در آن زمان گفت: «این زمان و دوره از تاریخ و میراث آمریکا سرشار از شخصیت‌ها و داستان‌هایی است که نمی‌توانستیم در یک فیلم دو ساعته به طور کامل آن‌ها را بررسی کنیم». یک سریال تلویزیونی به ما زمان و آزادی را می دهد تا این دنیای رنگارنگ و همه پیامدهایی که بر جامعه ما داشته و دارد را زنده کنیم.»

گفته می شود اسکورسیزی برای کارگردانی دو قسمت اول و همچنین به عنوان تهیه کننده اجرایی در هیئت مدیره حضور دارد. برت لئونارد فیلمنامه را نوشته است.

کتاب اصلی به جزئیات رویارویی‌های مختلف بین باندهای رقیب نیویورک در اواسط تا اواخر دهه 1800 قبل از تسلط مافیای ایتالیایی-آمریکایی در دهه 1920 می‌پردازد. با این حال اسکورسیزی با برنده شدن جایزه امی برای قسمت آزمایشی Boardwalk Empire ثابت کرده است که در اقتباس از این دوره‌ها بسیار ماهر است.

سریال Gangs of New York

Gangs of New York خود نامزد 10 جایزه اسکار شد.

طبق اخبار تلویزیون مووی 21 که اسکورسیزی به فیلمنامه لئونارد که در Miramax نوشته شده بود «پاسخ» داد. در نتیجه تصمیم گرفت به پروژه بپیوندد. ریک یورن و کریس دانلی نیز به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی در این فیلم حضور دارند. در حال حاضر مشخص نیست که این سریال در کجا قرار است ساخته شود.

بررسی IGN از Gangs of New York امتیاز 8/10 را به آن داد و گفت: “Gangs of New York یک فیلم خوب، اما نه عالی در مورد تولد این ملت است. که از جلوه های بصری شگفت انگیز خود بهره می برد. به طور کلی، فیلم فاقد جریان و ساخت بسیاری از تصاویر گذشته است. اما صحنه‌ها، لباس‌ها، نماها و همه چیز در اینجا دیدنی است.

منبع IGN

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =