چهره جدید آریانا گرانده با موهای بلوند

آریانا گرانده

این خواننده عکسی از خود با موهای دم اسبی بلوند عسلی و ابروهای رنگ شده به اشتراک گذاشت. که در آن توضیحی مبهم داشت که به “گوشواره های جدید” اشاره می کرد. او همچنین به نظر می رسد که ابروهای خود را با همان سایه رنگ کرده است.

اگرچه او هنوز دم اسبی مشخص خود را دارد. اما رنگ موهایش تغییر کرده است. با این حال رنگ بلوند بسیار عالی است و به آریانا می آید. همکارانش هم موافق هستند.

کارگردان Jon M. Chu گفت: “گوشواره ها عالی به نظر می رسند!” .چو 42 ساله (که قبلا Crazy Rich Asians و In the Heights را کارگردانی کرده بود) در آوریل اعلام کرد که موزیکال برادوی به جای یک فیلم، در دو فیلم اقتباس خواهد شد.

  آریانا گرانده نیز اعلام کرد تا زمانی که “Wicked” تمام نشود آلبوم جدیدی نخواهد ساخت: “همه وقتم را با گلیندا سپری کنم”

در حالی که گرانده، که نقش گلیندا را در اقتباس سینمایی آینده یونیورسال بازی می کند. به طور خاص تغییر موهای جدید خود را در رابطه با نقش خود به عنوان جادوگر معروف بلوند مطرح نکرد. اما واضح است که این نقش اولویت اصلی او است.

آریانا گرانده

نظر گرانده در مورد بازیگری

طبق اخبار سلبریتی مووی 21 در ماه مه امسال او به سوالات طرفداران پاسخ داد. از جمله یکی در مورد آلبوم بعدی Positions 2020 که هنوز کار روی آن را شروع نکرده است. گرانده گفت که از قلب و روح خود برای آماده شدن برای تست بازیگری گذاشته است و پس از دریافت نقش، خود را وقف آن کرده است.

“و این همه تکه‌های من، هر دقیقه، هر اونس از قلبم، زمان، روحم، هر چیزی که می‌توانم به آن بدهم، خواهد داشت. بنابراین با بسیاری از کارهای هیجان‌انگیز دیگر مشغول هستم. و [R.E.M. Beauty] بخشی از آن است،”

گرانده درباره دلیل اینکه در حال حاضر روی موسیقی جدید کار نمی کند، توضیح داد: “من تمام وقتم را با گلیندا می گذرانم.” “من فقط آماده نیستم که کار جدیدی انجام دهم.”

این خواننده با شروع ساخت فیلم، از صحنه فیلمبرداری پست می گذاشت.

هنگامی که اخباری مبنی بر انتخاب گرانده و اریوو برای نقش‌های اصلی منتشر شد. حمایت آنها در برادوی به گوش رسید. کریستین چنووت که نقش گلیندا را بر روی صحنه بازی کرد. به گرانده که از ده سالگی خواننده شناخته شده بود، نوشت: “مطمئن نیستم که تا به حال اینقدر مغرور بوده باشم. برای این نقش.” او اضافه کرد که آریانا گرانده “بهترین گلیندا” خواهد بود.

منبع People

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =