پیشنهاد 9 میلیون دلاری به امبر هرد برای بازی در فیلم بزرگسالانه

پیشنهاد ۹ میلیون دلاری یک وبسایت فیلم های بزرگسالانه ممکن است توجه بازیگر اکوامن را جلب کند. برای اطلاع از جزئیات این پیشنهاد با مووی ۲۱ همراه باشید

امبر هرد به پول نیاز دارد و دیگر تمام کائنات از آن خبر دارند. طرفداران امبر هرد از سراسر جهان می خواهند به هر طریق ممکن به او کمک کنند. اخیراً یک مرد اماراتی به او پیشنهاد ازدواج داده و قول داده همه مشکلات [مالی] او را حل کند. اما در میان پیشنهادات، پیشنهاد ۹ میلیون دلاری یک وبسایت فیلم های بزرگسالانه ممکن است توجه بازیگر اکوامن را جلب کند!

امبر هرد و جانی دپ در دادگاه

مشکلات مالی امبر بعد از دادگاه جانی دپ

همانطور که میدانید، امبر به خاطر نوشته ای که در واشنگتن پست درباره همسر سابقش جانی دپ نوشته بود درگیر یک جنگ حقوقی با او شده بود. ستاره دزدان دریایی کارائیب بخاطر این مطلب که در سال 2018 منتشر شد “amber heard” را به افترا متهم کرد. این دادگاه اخیرا برگزار شد و به نفع جانی دپ خاتمه یافت.

امبر هرد اکنون به پرداخت مبلغ 10.35 میلیون دلار به جانی دپ محکوم شده و باتوجه به تخمین دارایی های امبر هرد، او چنین پولی ندارد. اخیراً رئیس شرکت “Zen Models” برای برطرف کردن مشکلات مالی امبرهرد پیشنهادی را به این بازیگر ارسال کرده است و به او پیشنهاد نقش اصلی در یکی از فیلم‌ های بزرگسالانه خود را داده.

عنوان فیلم بزرگسالانه امبر هرد

به گزارش رسانه استرالیایی “پاپ تاپیک” عنوان این فیلم بزرگسالانه “ولتاژ بالا” یا “High Voltage” است و مبلغ پیشنهاد شده به امبر هرد برای نقش آفرینی در این فیلم 9 میلیون دلار است.

همسر سابق جانی دپ از زمانی که این خبر منتشر شد، در مورد این موضوع صحبت نکرده است.

منبع: koimoi

آخرین مطالب

یک پاسخ

  1. سلام لطفا اگه میشه فیلم های اکشن امسال که کمتر دیده شدند یا کمتر معرفی شدند رو دوباره معرفی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − هشت =