لباس 4 هزار دلاری تیلور سوئیفت در مراسم عروسی مارگارت کوالی

لباس 4 هزار دلاری تیلور سوئیفت

لباس 4 هزار دلاری تیلور سوئیفت در عروسی مارگارت کوالی سر و صدای زیادی در شبکه های اجتماعی به پا کرد. بدون شک خوش لباس ترین مهمان عروسی آخر هفته کسی جز تیلور سوئیفت نبود.

سوئیفت در طول استراحت خود در تاریخ های تور Eras، در مراسم عروسی دوست قدیمی و تهیه کننده جک آنتونوف با مارگارت کوالی در نیوجرسی شرکت کرد. بسیاری از طرفداران انتظار داشتند تیلور لباس‌ها و جواهرات کنسرت خود را برای این مراسم به تن کند. اما لباس 4 هزار دلاری تیلور سوئیفت یک لباس اختصاصی برای این مراسم بود که زیبا بود. و به نظر می‌رسد که اشاره‌ای به آلبوم پنجم او، 1989 داشته باشد.

لباس 4 هزار دلاری تیلور سوئیفت

سوئیفت یک لباس توری آبی روشن (رنگی که با آلبوم 1989 او مرتبط است) با نیم تنه و کمربند با لبه‌های نامتقارن پوشیده بود. او حتی آن را با کفش‌های آبی همسان ست کرده بود تا استایل خود را به بهترین شکل ممکن تکمیل کند.

هیچ چیز برای سوئیفت تصادفی نیست. لباس او در عین سادگی بسیار خیره کننده و زیبا بود. و در واقع می توان گفت تیلور را به یک فرد و چهره شاخص در این مراسم تبدیل کرده بود.

مارگارت کوالی و جک آنتونوف هفته‌ی گذشته در نیوجرسی مراسم عروسی خود را برگزار کردند. در مراسم ازدواج این زوج افراد مشهوری مثل تیلور سوئیفت، لانا دل ری، کارا دلوین، زوئی کراویتز و چنینگ تیتوم شرکت کردند.

منبع People

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 14 =