تمام اپیزودهای سریال Echo در 10 ژانویه 2024 منتشر خواهد شد

اپیزودهای سریال Echo

در طول چند ماه گذشته شایعات و گمانه زنی های زیادی در مورد این سریال وجود داشت. اما به نظر می رسد خبرهای خوبی در راه است. در حال حاضر گفته می شود تمام اپیزودهای سریال Echo در تاریخ 10 ژانویه 2024 منتشر خواهد شد.

چند هفته پیش گزارش هایی منتشر شد مبنی بر اینکه Echo از تاریخ انتشار 2023 خود خارج شده است. در حالی که مشخص نیست که آیا این به دلیل حملات SAG-Aftra در حال انجام است یا به دلایل دیگر، به نظر می رسد که ما اکنون تاریخ انتشار قطعی را می دانیم.

طبق گفته اداره حق نسخه‌برداری ایالات متحده از طریق Murphy’s Multiverse، تمام اپیزودهای سریال Echo در تاریخ 10 ژانویه 2024 منتشر خواهد شد. استودیو دیزنی پلاس و مارول هنوز این تاریخ انتشار را تایید نکرده‌اند. اما این خبر از طریق یک اداراه دولتی به صورت رسمی منتشر شده است.

اپیزودهای سریال Echo

آلاکوا کاکس نقش خود را در نقش مایا لوپز / اکو از Hawkeye با وینسنت دی اونوفریو، چاسک اسپنسر، تانتو کاردینال، گراهام گرین، کودی لایتنینگ، چارلی کاکس، دیوری جاکوبز و زان مک‌کلارن به ایفای نقش می پردازند.

پس از وقایع Hawkeye (2021) در شهر نیویورک، مایا لوپز به زادگاهش در اوکلاهاما باز می گردد. جایی که باید با گذشته خود کنار بیاید. با ریشه های بومی آمریکایی خود ارتباط برقرار کند و خانواده و جامعه خود را در آغوش بگیرد.

نکته جالب اینجاست که همه قسمت های این سریال به یکباره عرضه می شوند و هفته به هفته منتشر نمی شوند.

منبع Thedisinsider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 9 =