آنی ورشینگ صداپیشه The Last Of Us در 45 سالگی درگذشت

آنی ورشینگ صداپیشه The Last Of Us

آنی ورشینگ هنرپیشه که بیشتر به خاطر نقش‌هایش در سریال 24 و بوش شناخته می‌شد. بر اثر سرطان درگذشت. او 45 ساله بود.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 ورشینگ حتی پس از تشخیص سرطان در سال 2020 به فیلمبرداری ادامه داد و نقش های برجسته ای در فیلم Star Trek: Picard در نقش ملکه بورگ در فصل 2 و The Rookie داشت. آنی ورشینگ صداپیشه The Last Of Us هم بود. او در این بازی محبوب کار صداپیشگی کاراکتر تس را انجام میداد.

شوهر ورشینگ ،استفان فول بیانیه ای صادر کرد”« امروز در روح این خانواده یک حفره وجود دارد. اما آنی ابزارهای پر کردن این حفره را به ما واگذار کرد. او برای رقصیدن نیازی به موسیقی نداشت. او به ما آموخت که منتظر ماجراجویی نباشیم. همیشه باید راه خود را پیدا کنیم و آن را پیدا خواهیم کرد.»

آنی ورشینگ صداپیشه The Last Of Us

همکاران آنی

جان کسار کارگردان و تهیه کننده اجرایی 24 نیز به آنی ورشینگ صداپیشه The Last Of Us ادای احترام کرد. او گفت «قلب من بیشتر از آن چیزی که بتوانم بگویم شکسته است. آنی با قلبی باز و لبخندی زیبا وارد دنیای من شد. او با استعدادی که داشت نفس مرا بند آورد. آنی بیش از یک همکار شد. او تبدیل به یک دوست واقعی برای من، خانواده ام و همه بازیگران و اعضایی شد که با او کار می کردند.”

ورشینگ در سنت لوئیس به دنیا آمد و بزرگ شد. اولین نقش مهم او در نقش آملیا جوفه در بیمارستان عمومی بود. او در فصول 7 و 8 از 24 در نقش رنه واکر بازی کرد. ورشینگ همچنین در فیلم‌های The Vampire Diaries، Runaways، Extant، Timeless، Bosch و The Rookie بازی کرد.

یکی از آخرین نقش‌های او در فصل 2 سریال پیشتازان فضا: پیکارد دقیقاً دو دهه پس از آن بود که اولین نقش‌آفرینی‌اش را در قسمتی از Star Trek: Enterprise انجام داد.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − یازده =