تریلر فیلم The Black Demon برگرفته از افسانه های مکزیکی

تریلر فیلم The Black Demon

تریلر فیلم The Black Demon منتشر شد. کارلوس سیسکو و بویز اسکورا نویسندگانی افسانه وحشی سیاهپوستان مکزیک را در یک فیلم هیجان‌انگیز نمایش داده اند.

آنها داستان‌هایی را از ماهیگیران در مورد یک کوسه سفید بزرگ یا مگالودون عجیب و غریب که آب‌های آن ناحیه از جمله خلیج کالیفرنیا را تسخیر می‌کند به تصویر می‌کشند.  اسطوره آزتک ها یا همان Tlaloc یعنی خدای باران در واقع یک مگالودون است که باعث شده ان ناحیه خالی از سکته شود.

شخصیت‌هایی در فیلم هستند که دوست دارید از آنها متنفر باشید. و سپس شخصیت‌هایی وارد داستان می شوند که فیلم را جذاب تر می کنند. حتی شاید شخصیت های منفور نیز در ادامه به روند جذاب شدن داستان کمک نمایند.

 

داستان فیلم

جاش لوکاس (فورد در مقابل فراری، یلوستون) در این فیلم اکشن هیجان انگیز از کارگردان فیلم Rambo: Last Blood بازی می کند که مدیر سکوی نفتی است. در ادامه تعطیلات خانوادگی پل استرجز که وارد ان خلیج و سکوی نفتی می شوند و به جاش ملحق می شوند،  به یک کابوس تبدیل می‌شود. زیرا آنها با یک کوسه مگالودون وحشی روبرو می‌شوند. که برای محافظت از قلمرو خود هر کاری می کند. پل و خانواده‌اش که تحت حمله مداوم هستند باید راهی پیدا کنند تا زنده به ساحل برسند.

این فیلم پیش از این در 28 آپریل اکران محدود داشت. اما قرار است در تابستان 2023 اکران عمومی داشته باشد.

تریلر فیلم The Black Demon :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + دو =