تاریخ انتشار سریال Echo به سال 2024 موکول شد

تاریخ انتشار سریال Echo

تاریخ انتشار سریال Echo مارول تغییر کرد و تا سال 2024 به تعویق افتاده است. تغییر تاریخ انتشار احتمالاً به دلیل اعتصابات مداوم و عقب نشینی دیزنی پلاس است. Echo با انتشار همه قسمت‌ها به طور همزمان اولین نمایش مارول خواهد بود که از مدل انتشار هفتگی خارج می‌شود.

مارول تغییری در ترکیب خود اعلام کرد که برای طرفداران مارول عالی به نظر نمی رسد. با توجه به اعتصاب جاری WGA و SAG-AFTRA برنامه های اکران و انتشار فیلم و سریال های تغییر کرده است. اکنون مارول آپدیت خود را منتشر کرده است که با تاریخ انتشار سریال Echo در تقویم 2024 آغاز می شود. در ابتدا این سریال برای پاییز 2023 تنظیم شده بود و اکنون شاهد یک تاخیر دو ماهه است.

تاریخ انتشار سریال Echo

تغییر تاریخ سایر آثار مارول

در حالی که اخبار شامل تاخیرهای زیادی در تقویم مارول بود. خبر انتقال اکو به سال 2024 باعث می شود تا تکلیف سایر آثار در تقویم دنیای سینمایی مارول نیز مشخص شود. با توجه به اینکه هم فصل 2 Loki و هم The Marvels امسال منتشر می شوند. به نظر می رسد که این فشار به دلیل حملات و همچنین عقب نشینی دیزنی + به طور کلی باشد. به غیر از Loki که در تاریخ مشخص شده اکران خواهد شد.

با توجه به وضعیت اعتصاب‌ها، و مشکلی که با تبلیغ سریال بدون ستاره‌های آن به وجود می‌آید تغییر تاریخ انتشار چندان تعجب‌آور نیست.

Echo اکنون قرار است در ژانویه 2024 نمایش داده شود.

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − هفت =