بهترین نقش‌های کریس همسورث به جز ثور

نقش‌های زیادی وجود دارند که کریس همسورث آنها را خارج از دنیای MCU ایفا کرده. این فیلم‌ها تطبیق‌پذیری او را به عنوان یک بازیگر نشان می‌دهند.
کریس همسورث

از زمان شروع به کار دنیای سینمایی مارول در سال ۲۰۱۱، کریس همسورث به یکی از بزرگ‌ترین ستاره‌های جهان تبدیل شد‌ه است. مشهورترین نقش وی ثور است. اگر هنوز فیلم ثور: عشق و رعد را ندیده‌اید می‌توانید اول به سراغ این فیلم‌ها بیایید.

لینک مرتبط: بهترین نقش‌های کریس ایوانز به جز کاپیتان آمریکا

همسورث که کارش را در تلویزیون استرالیا آغاز کرده بود، خیلی زود به ایالات رفت و خود را به عنوان یک بازیگر قوی و ستاره اکشن باورپذیر تثبیت کرد. اگر چه خدایرعد را می توان مشهورترین نقش او دانست، اما نقش‌های زیادی وجود دارند که از نقش MCU او پیشی می‌گیرند.

Agent H (Men In Black: International)

کریس همسورث در مردان سیاهپوش

بازسازی مردان سیاه‌پوش یکی از امیدوارکننده‌ترین فیلم‌های سال ۲۰۱۹ بود.مهم‌تر از همه اینکه در این فیلم ستارگانی چون کریس همسورث و تسا تامپسون به ایفای نقش پرداختند که هر دو در فیلم ثور: راگناروک نیز به ایفای نقش پرداخته‌اند.

همسورث در نقش مامور اچ یک مامور مسلح بازی می‌کند. او نسبت به مامور جی با بازی ویل اسمیت باتجربه‌تر است اما شوخ‌طبعی مشابهی دارد.

Steve Abnesti (Spiderhead)

کریس همسورث در اسپایدرهد

این فیلم به کارگردانی جو کاسینسکی، کارگردان تاپ گان ماوریک، فیلم پرسروصدای باکس‌آفیس این روزها، و بازی مایلر تلر می‌باشد. اسپایدرهد همسورث را در سبکی نادر، متنوع و شرورانه نشان می‌دهد. بیست دقیقه پایانی نقش او به تنهایی ارزش تماشای این فیلم را بالا می‌برد.

کریس همسورث در گوستباسترز

یک بحث منطقی در مورد اینکه آیا این نقش حمایتی در یک فیلم فراموش‌نشدنی می تواند یکی از تاثیرگذارترین نقش‌های همسورث باشد یا خیر، وجود داشت. این فیلم نسخه‌ای فرعی از الگوی منسوخ‌شده “sexy female-assistant” است. این بازیگر خوش‌ذوق به عنوان منشی‌ای جذاب اما کم‌فروغ به ایفای نقش پرداخته.

کوین جدا از بازی در موضوعات فرعی جنسیتی فیلم، شخصیتی بسیار خنده‌‎دار بود.

Eric The Huntsman (Snow White and the Huntsman)

کریس همسورث در سفید برفی

این فیلم سفیدبرفی که ساخته دیزنی نیست، یک بازسازی از داستان سفیدبرفی است.

با وجود استقبال بی‌نظیر از این فیلم، جایگاه و تجربه همسورث به عنوان یک قهرمان اکشن چندجانبه از طریق بازی او در این فیلم تثبیت شد. در ادامه فیلم تصمیم گرفت تا به طور کامل بر روی شخصیت او با عنوان The Huntsman: Witness War تمرکز کند و بخاطر عملکرد همسورث در این مجموعه تحسین بیشتری به دست آورد. با این حال، خود فیلم مورد توجه بسیاری قرار گرفت.

Captain George Kirk (Star Trek)

کریس همسورث در استار ترک

این شخصیت نقشی بود که کریس همسورث را وارد چشم‌انداز بلاک‌باستر آمریکایی کرد.

اگرچه او تنها در سکانس آغازین فیلم ظاهر می شود، اما این نقش یکی از آسیب‌پذیرترین لحظات بازیگری همسورث است. کرک که تنها چند دقیقه قبل از نابودی کشتی خود نقش کاپیتان را ایفا می کند، خود را قربانی می کند تا باقی خدمه را از حمله نجات دهد. این سکانس یکی از سکانس‌های تاثیرگذار فیلم است.

امیدواریم از این مقاله لذت برده باشید.

منبع: CBR

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =