تریلر سریال Dear Edward

تریلر سریال Dear Edward

تریلر سریال Dear Edward منتشر شد. ادوارد عزیز یک مجموعه تلویزیونی درام است که توسط جیسون کاتیمز بر اساس رمانی به همین نام نوشته آن ناپولیتانو ساخته شده است. جیسون کاتیمز یک جایزه امی را در رزومه کاری خود دارد. اپل تی‌وی پلاس در فوریه سال ۲۰۲۲ به این سریال چراغ سبز نشان داد؛ همچنین جا دارد که بگوییم این سریال از روی رمانی به همین نام به قلم «آن ناپولیتانو» اقتباس شده است.

 از مجموعه بازیگرانی که در این سریال ایفای نقش می کنند می توان اشاره کرد به «کالین اوبراین»، «کانی بریتون» و «تیلور شیلینگ». اولین نمایش این سریال در 3 فوریه 2023 در Apple TV+ است. تریلر سریال قصد دارد به صورت کلی مشکلات و ناراحتی تمام افرادی که عزیزان خود را در سانحه هوایی از دست داده اند نشان دهد.

 

داستان سریال

ادوارد آدلر جوان تنها بازمانده یک سانحه هوایی است که جان خانواده اش را می گیرد. ادوارد و دیگر افرادی که این تراژدی زندگیشان را تحت تاثیر قرار داده است با هم ارتباط برقرار می کنند تا بتوانند با این غم کنار بیایند.

این سریال ۱۰ قسمت دارد که سه قسمت ابتدایی آن در تاریخ ۳ فوریه سال ۲۰۲۳ همزمان پخش خواهند شد و پس از آن پخش سریال به حالت عادی بازمی گردد و هر هفته یک قسمت از آن منتشر خواهد شد.

تریلر سریال Dear Edward :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + دو =