فیلمنامه جان ویک 5 در حال نگارش است و داستان این فیلم قبل از قسمت اول در جریان است

فیلمنامه جان ویک 5

رسما اعلام شده چاد استاهلسکی و نویسندگان فیلم John Wick در حال نوشتن فیلمنامه جان ویک 5  هستند و گفته شده داستان این فیلم قبل از قسمت اول جریان دارد.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 علیرغم پایان بسیار محکم John Wick: Chapter 4 که در آن کیانو ریوز مرد و دفن شد. Lionsgate به سرعت اعلام کرد که جان ویک 5 در دست ساخت است. این برای طرفداران جان ویک غافلگیرکننده بود. اگرچه ایده فیلم دیگری در این فرنچایز همچنان جذاب است. جو دریک رئیس گروه تصاویر متحرک لاینزگیت تأیید کرد که کار نوشتن فیلمنامه جان ویک 5 پس از پایان اعتصاب نویسندگان از سر گرفته شده است. علاوه بر John Wick: Chapter 5 دریک همچنین تایید کرد که اسپین آف های بیشتری درباره این فرنچایز در حال توسعه هستند که خبر خوبی برای طرفداران این مجموعه است.

فیلمنامه جان ویک 5

اسپین آف های بیشتر

جو دریک فاش کرد: “در مجموعه Wick، ما چندین اسپین آف و 5 قسمت فیلم داریم.” ما درست از زمانی که اعتصاب نویسندگان شروع شد، شروع به کار روی آن کردیم و به محض پایان آن به کار بازگشتیم.» اشاره گاه به گاه دریک به John Wick: Chapter 5 و سایر اسپین‌آف‌ها زمانی بود که در مورد فیلم آینده لاینزگیت صحبت می‌کردیم. علاوه بر فیلم‌های جدید جان ویک، دریک تأیید کرد که راه‌اندازی مجدد Highlander توسط چاد استاهلسکی خالق جان ویک در حال توسعه است و تاریخ اکران آن در سال 2026 تعیین شده است.

دریک در مورد سایر اسپین‌آف‌های جان ویک پس از سریال تلویزیونی The Continental: From the World of John Wick و همچنین اکران آینده بالرین یک فیلم جدید که کیانو ریوز در آن نقش خود را تکرار می‌کند، صحبت کرد. آنا د آرماس فیلم بالرین به ایفای نقش می پردازد. به عنوان یک قاتل جدید با توجه به اینکه دریک کسی است که در مورد برنامه های بیشتر فیلم های جان ویک صحبت می کند، به نظر می رسد که او به فیلم های بلندتری اشاره می کند. اما باید دید که آنها چه می توانند باشند و سرانجام ویک به کجا ختم می شود.

فیلمنامه جان ویک 5

جان ویک 5

طرفداران جان ویک همچنان در مورد فیلمنامه جان ویک 5 با در نظر گرفتن چگونگی پایان فیلم چهارم تردید دارند. اما این موضوع مانع از این نشد که نویسندگان خلاق پشت این فیلم‌ها دست از کار بکشند. در مصاحبه قبلی چاد استاهلسکی طعنه زد که «نوت بوک ها و دفترچه هایی» پر از ایده هایی برای این فرنچایز دارد. ایده هایی که می تواند مجموعه را از جان ویک 5 تا جان ویک 9 پیش ببرد.

استاهلسکی گفت: “ما برای داستاهای مختلف ایده های زیادی داریم. عالی است. من هیچ علاقه ای ندارم که به زور جان ویک را بازگردانم. اگر داستان خوبی داشتیم، کیانو در یک ثانیه دوباره یکی را انجام می‌داد. ما آن را پایان باز می‌گذاریم. می‌دانم که استودیو دوست دارد بگوییم داستان دیگری داریم.”

علیرغم پایانی ملموس در John Wick: Chapter 4 که ظاهراً مرگ شخصیت کیانو ریوز را تایید می‌کرد. نسخه‌ای از نتیجه‌گیری فیلم‌برداری شد و حتی برای تماشاگران آزمایش شد که خلاف آن را تأیید کرد. استاهلسکی در مصاخبه ای جدید فاش کرد که پایان فیلم را با دو روش مختلف فیلمبرداری کرده است. یکی که ویک را مسخره می‌کند و می گوید که هنوز زنده است و نسخه‌ای که در فیلم دیده می‌شو. و مخاطبان نسخه‌ای را ترجیح می‌دهند که سرنوشت جان ویک را کمی مبهم‌تر می‌کند و نسخه‌ دیگر را رد می‌کند. حال باید دید داستان چکونه پیش می رود و در قسمت 5 شاهد چه چیزهایی خواهیم بود.

منبع Comicbook

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =