تیموتی شالامی، اولین مدل مرد بر روی کاور مجله Vogue بریتانیا در تاریخ

تیموتی شالامی که جدید ترین سوپر ستاره ی نسل جدید سینمای هالیوود محسوب میشود این ماه به عنوان اولین مرد سولوی تاریخ بر روی کاور مجله ی مد Vogue بریتانیا رفته است. متن کامل مصاحبه در ادامه...
تیموتی شالامی

تیموتی شالامی اولین ستاره سولوی مرد ووگ بریتانیا در تاریخ 106 ساله آن است.
برای اولین بار در تاریخ 106 ساله ووگ بریتانیا، این مجله مد مردی را روی جلد خود قرار داده است: ستاره وونکا، تیموتی شالامی.
همانطور که این مجله میگوید، این ستاره 26 ساله اثری پاک نشدنی در نسل خود به جای گذاشته است که نادیده گرفتن آن بسیار سخت است.

اما، اگر از خود تیموتی بپرسید، می‌گوید هرگز پیش‌بینی نمی‌کرد که زندگی‌اش در این سن کم انقدر مهم باشد.
او به این مجله گفت: “در سال‌های اولیه نوجوانی، رویای متوهمی داشتم که در آخر نوجوانی‌ام، حرفه بازیگری داشته باشم.”

تیموتی شالامی در مجله Vogue British

مطالب مرتبط: تیموتی شالامی در دنباله ی Call Me by Your Name؟

“و در اواخر سال‌های نوجوانی، با کار کردن در Homeland و شروع تئاتر در نیویورک، احساس می‌کردم هدفم رو به چیزی واقعی تر تبدیل کردم، یعنی کار در تئاتر و امیدوار بودم با بازی تو یه سریال تلویزیونی یا چیز دیگه ای پول کافی به دست بیارم که بتونم باهاش دووم بیارم.”

“و بعد انگار اینجوری بود که هر رویا میتونه تبدیل به واقعیت بشه و بعدش انگار زندگیم با سرعت شش میلیون مایل در ساعت در حال حرکت بود.”

شالامی می‌گوید این بیماری همه‌گیر (کرونا) فرصت‌های منحصربه‌فردی را برای رشد و بلوغ او به ارمغان آورده.
او گفت:”وقتی کووید شیوع پیدا کرد، لازم بود یک قدم به عقب برگردم. همه بالاخره باید با مالیات و دندانپزشکی و بزرگسالی واقعی سر و کار داشته باشند، می دونید؟ من باید یکم زودتر به اون مرحله بزرگسالی میرسیدم.”

تیموتی شالامی
شات های شالامی در مجله ووگ

مطالب مرتبط: تیموتی شالامی: دی کاپریو بهترین نصیحت دوران کارمی را به من داد


“فهمیدم که باید واقعا با خودم و جایی که تونستم بهش برسم صادق باشم و اتفاق هایی که برام افتاد به طرز معجزه آسایی من رو به جایی که امروز هستم رسوند.” “که به جایی برسم که بتونم برای داشتن یه ذهنیت بزرگسالانه تغییر کنم”
ولی این به این معنی نیست که ستاره ی “Wonka” هیچوقت احساس نمیکرده روح بزرگسال و پخته ای دارد، چرا قبلا هم داشته!

او گفت: این که مثل پیرمرد ها فکر میکنم، احساس می‌کنم با آن به دنیا آمدم، و بعداً آن را به‌عنوان “همدلی، فکر کردن به همه در یک اتاق، مثل یه نظر خارج از جمع و مکان، این توهم کنترل کردن بر پایه تاش برای درک همه”


در یک مصاحبه ویدئویی بعدی با ادوارد انینفول، سردبیر مجله بریتانیایی ووگ، شالامی از حرفه خود به زبان ساده صحبت کرد و گفت در انتخاب نقش‌هایی که با او صحبت می‌کنند عمدی عمل کرده – صرف نظر از اینکه چند خط دارد.


او توضیح داد: “احساس می‌کنم در اوایل کارم، فقط می‌خواستم روی چیزهایی کار کنم که عالی بودند، مهم نبود اندازه نقش چقدر باشه. و بیشتر اوقات به معنای کار با یک کارگردان بزرگ بود. فکر کنم که دارم سعی می‌کنم به سمتی برم که تهش معلوم نیست.”


منبع: Yahoo

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =