تیموتی شالامی: “بهترین توصیه دوران کاری ام را لئوناردو دی کاپریو به من داد”

تیموتی شالامی از کسی که بهترین توصیه را در هالیوود به او داده میگوید. دی کاپریو که الگوی چندان خوبی در روابط عاشقانه نیست، در بازیگری اما مدل بی نقصی است...

تیموتی شالامی فاش کرد کسی که بهترین توصیه ی دوران کاری اش را به او کرد دی کاپریو بوده است:” نه مواد سنگین و نه فیلم های ابر قهرمانی”

تیموتی شالامی از زمان بازی در فیلم “Call Me by Your Name” شهرت و محبوبیت بی مثالی در هالیوود به دست آورده و عنوان “it boy” هالیوود بسیار برازنده اوست.

او در فیلم هایی چون “Lady Bird” و “Beautiful Boy” و فیلم فانتزی فاخر پر فروش “Dune” نیز درخشید و برای جدیدترین فیلمش “Bones and All” هشت دقیقه تشویق ایستاده در جشنواره ونیز دریافت کرد.

تیموتی که پا در جای پای بزرگان در هالیوود میگذارد به Vogue British گفت که کسی که نصیحت اصلی را در دوران کاری اش به او کرده است لئوناردو دی کاپریو بوده است که گفته:

” نه مواد مخدر سنگین مصرف کن و نه فیلم های ابر قهرمانی بازی کن

شالامی در فیلم کمدی “Don’t Look Up” با دی کاپریو هم بازی بود که پارسال در چند سینمای محدود و شبکه نتفلیکس پخش شد و نامزد یک اسکار هم شد.

دی کاپریو که از سال 1992 در سریال “Growing Pain” در تلویزیون بازی نکرده است، مشهور است به اینکه به شدت در انتخاب نقش هایش وسواس خاصی به خرج میدهد.

مطالب مرتبط: آخرین خبر از رابطه لئوناردو دی کاپریو با جیجی حدید

بعد از نقش افسانه ای او در فیلم تایتانیک، دی کاپریو به شهرت جهانی فوق العاده ای رسید. نزدیک ترین نقشی که دی کاپریو به یک ابر قهرمان بازی کرده است شاید فیلم “The Revenant” باشد که داستان مردیست که با یک خرس میجنگد و او را میکشد. دی کاپریو اولین و تنها اسکار نقش اول خود را برای بازی در همین نقش برنده شد.

دی کاپریو در فیلم “The Revenant”

سمت و سوی کاری شالامی جایگاهی با اعتبار و احترام بالا برای او کسب کرده که هم از طرف منتقدین و او هم از سمت هواداران بسیار دوست داشتنی است.

سال آینده تیموتی نقش بیلی وونکای جوان را در فیلم اورجینال “Wonka” به کارگردانی پاول کینگ بازی خواهد کرد. همینطور قسمت دوم “Dune” که تیموتی هم بازی زندایا، فلورنس پیو و آستین باتلر هست هم به سینماها می آید.

تیموتی شالامی
تیموتی شالامی در فیلم “Dune”

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 8 =