اولین تصویر عاشقانه از رابطه جی جی حدید و لئوناردو دی کاپریو

روابط بین لئوناردو دی کاپریو و جی جی حدید جدی تر شده است. شایعه شده که این زوج جدید در آخر هفته در یک مهمانی بعد از هفته مد نیویورک در شهر نیویورک با یکدیگر دیده شده اند.

در عکس هایی که دیلی میل به دست آورده است، جی جی در حال گفتگو خیلی صمیمانه با دی کاپریو 47 ساله به نظر می رسید. در حالی که حدید مشتاقانه به جلو خم شده بود در گوش او زمزمه می کرد. ستاره “تایتانیک” به نظر می رسد با مدل 27 ساله ای که دست هایش را روی شانه های او گذاشته بود بسیار راحت است.

حدید تاپ سفید و یک شلوار جین گشاد با کمر به تن داشت. در حالی که ستاره «Revenant» با یک ست کاملا مشکی و کلاه بیسبال دیده شد.

جی جی حدید

به گفته منابع پیج سیکس، به نظر می رسید این زوج از بقیه مهمانان انحصاری که توسط دوست دی کاپریو، ریچی آکیوا و دارن دزینسیول در یک اتاق زیر شیروانی در سوهو برگزار شده بود، جدا بودند. یک منبع روز سه‌شنبه به ما گفت: «لئو و جی جی با دوستان خود سر یک میز نشسته بودند.

رابطه جی جی و لئو

خبر شروع رابطه این زوج بسیاری غافلگیرکننده بود. زیرا معروف است که دی کاپریو فقط با زنان زیر 25 سال قرار می گذارد. در ماه ژوئیه، شایعه شده بود که لئو پس از اینکه در حال معاشرت با جی جی بود . این دو در افتتاحیه یک کلوب که فقط برای اعضا خاص در نیویورک است ،دیده شدند.

منبع دیگری نیز به ما گفت که یک ماه بعد دی کاپریو و حدید را دیدند که با هم در یک باشگاه قرار داشتند. درست در زمانی که لئو در حال جدایی از کامیلا بود. جدایی لئو و کامیلا پس از چهار سال زندگی مشترک صورت گرفت. از قضا درست بعد از تولد 25 سالگی مورونه از هم جدا شدند.

جی جی حدید

اگرچه مشخص نیست که این زوج چه زمانی و به چه دلیل رابطه خود را بهم زدند. اما دی کاپریو به سرعت در اینترنت و حتی در مراسم امی به سوژه جدید به دلیل علاقه به دختران زیر 25 سال تبدیل شد.

یکی از کاربران توییتر در آن زمان به شوخی گفت: «تایتانیک امسال 25 ساله می‌شود، می‌کنم لئوناردو دی کاپریو دیگر نمی‌خواهد در این فیلم حضور داشته باشد».

شخص دیگری نوشت: “هیچ پدیده ای در این سیاره قابل اعتمادتر از جدا شدن لئوناردو دی کاپریو از دوست دخترش در سن 25 سالگی نیست.”

حدید تنها زن بالای 25 سال است که دی کاپریو اخیرا با او صحبت کرده و در یک رابطه صمیمانه قرار گرفته است.

مطالب مرتبط: رابطه عاشقانه لئوناردو دی کاپریو و جی جی حدید پس از جدایی از کامیلا

.

منبع Pagesix

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 12 =