ریدلی اسکات فیلم ناپلئون را تنها در 62 روز فیلمبرداری کرد

ریدلی اسکات فیلم ناپلئون

ریدلی اسکات با حماسه های تاریخی بیگانه نیست. او بازگشته است تا نبردهای بزرگی را در فیلم ناپلئون به روی پرده سینما ببرد. جدیدترین ساخته او داستان رهبر فرانسوی ناپلئون است. گفته می شود ریدلی اسکات فیلم ناپلئون را تنها در 62 روز فیلمبرداری کرده است.

این برداشت از رهبر فرانسوی که در اینجا توسط هنرپیشه گلادیاتور واکین فینیکس بازی می‌شود. ظهور و سقوط او را در چارچوب رابطه‌اش با ملکه ژوزفین (ونسا کربی) پوشش می‌دهد. و به همان اندازه که به روابط میان این زوج می پردازد. به میدان جنگ نیز نگاه ویژه ای دارد.

اخبار مرتبط: تریلر فیلم Napoleon

ریدلی اسکات فیلم ناپلئون

مصاحبه کارگردان

در جدیدترین صاحبه اسکات به طور عمیق در مورد ناپلئون صحبت می کند. در 85 سالگی او هیچ نشانه ای از کاهش سرعت در کارها ندارد. به معنای واقعی کلمه از نظر سرعت آماده سازی و فیلمبرداری یک فیلم او بهترین است.

اسکات اعلام کرد که در 14 اکتبر 2020 همان روزی که فیلمبرداری The Last Duel به پایان رسید. توجه خود را به ناپلئون معطوف خواهد کرد. او سریع کار می کند و گفته می شود ریدلی اسکات فیلم ناپلئون را در 62 روزه فیلمبرداری کرده است! بله، فقط 62 روز. برای فیلمی در این مقیاس واقعا شوکه کننده است.

همانطور که اسکات اشاره می کند ناپلئون در طول دوران حرفه ای خود در 66 نبرد شرکت کرد که نمایش آن غیرممکن بود. در این فیلم شش نبرد وجود دارد و هر کدام به صورت متفاوتی روی صحنه می روند و هر کدام شگفت انگیز است.

ناپلئون در تاریخ 22 نوامبر 2023 در سینماها اکران می شود.

منبع Gamesradar

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 4 =