جانی دپ بازگشتش به «دزدان دریایی کارائیب» را تکذیب کرد

دزدان دریایی کارائیب

شایعه شده است که بازیگر «دزدان دریایی کارائیب» پنج سال پس از اکران آخرین فیلم این فرانچایز دوباره نقش کاپیتان جک اسپارو را در این مجموعه سینمایی بازی خواهد کرد.

با این حال تیم دپ در حال متوقف کردن ین شایعات قدیمی است. بنا به گزارش The Sun ظاهراً بازگشت کاپیتان در حال انجام است و ظاهراً دپ 59 ساله برای یک فیلمبرداری آزمایشی در ماه فوریه برنامه ریزی شده است.

این منبع به روزنامه سان گفت: «جانی قرار است در نقش کاپیتان جک اسپارو بازگردد و فیلمبرداری آن در اوایل فوریه در یک لوکیشن فوق محرمانه در بریتانیا آغاز می‌شود.» وی افزود که این پروژه در مراحل اولیه است و حتی کارگردان ندارد.

بنابر اخبار فیلم و سریال مووی 21 “جزئیات بیشتری فاش نشده است. کل پروژه محرمانه است و دیزنی می خواهد همه چیز را تا جایی که می تواند مخفی نگه دارد.”

دزدان دریایی کارائیب

فرانچایز دزدان دریایی کارائیب

اولین فیلم «دزدان دریایی» با نام «نفرین مروارید سیاه» در سال 2003 عرضه شد. زمانی که دپ برای اولین بار در نقش جک اسپارو ظاهر شد. پنج فیلم اول بیش از 4 میلیارد دلار در سرتاسر جهان فروختند و مجموعه فیلم‌ها در نهایت در سال 2017 به پایان رسید.

معلوم نبود که آیا دپ پس از محاکمه در سال 2020 بار دیگر در نقش اسپارو ظاهر می شود یا خیر. تمام هالیوود او را به خشونت علیه همسرش متهم کردند. تا اینکه امسال در یک شکایت برای افترا علیه همسر سابقش امبر هرد، پیروز شد.

شهرت دپ زمانی از بین رفت که هرد 36 ساله مقاله ای نوشت و در مورد رفتارهای توهین آمیز صحبت کرد. علیرغم اینکه ادعا کرد مقاله درباره جانی نبوده است. پس از آن دیزنی، جانی دپ را از پروژه دزدان دریایی اخراج کرد.

از وکلای جانی پرسیدند: اگر دیزنی با 300 میلیون دلار به سراغ شما بیاید با دیزنی در فیلم «دزدان دریایی کارائیب» کار می کنید؟ دپ در آن زمان پاسخ منفی به این سوال داد و گفت به هیچ وجه حاضر نیست در این نقش بازی کند.

از زمان محاکمه او به همراه جف بک در برنامه Savage X Fenty ریانا حضور دارد. و بنا بر گزارش ها با یکی از وکلای محاکمه اش قرار ملاقات داشت و مشغول بود.

دزدان دریایی کارائیب

سازمان دفاع از حقوق زنان

یک سازمان غیرانتفاعی که متعهد به مبارزه با خشونت خانگی و حمایت گروه های فعال حقوق زنان از امبر هرد، نگرانی‌های خود را در مورد احتمال تکرار نقش جک اسپارو ابراز کردند.

این سازمان به سان گفت: «زمانی که فردی متهم به آزار خانگی می شود یا مجرم شناخته می شود. مهم است که همه کارفرمایان این موضوع را جدی بگیرند و این شامل کارفرمایان فیلم و تلویزیون نیز می شود. وقتی آزار خانگی جدی گرفته نمی شود و به سرعت فراموش می‌شود، پیام خطرناکی ارسال می‌کند که آنقدرها هم جدی نیست.»

طرفداران دپ در محوطه دادگاه صف می کشیدند و در محوطه اطراف دادگاه چادر می زدند تا بتوانند جانی را ببینند. طرفدارن امبر نیزهزینه های بسیاری را برای سفر صرف می کردند تا به دادگاه برسند و در صندلی های ردیف اول حضور داشته باشند. برخی طرفداران نیز از دپ به صورت آنلاین با ارسال هرزنامه به هرد حمایت می کردند.

اما یک شایعه دیگر نیز پخش شد و آن ساخت یک قسمت از دزدان دریایی کارائیب با بازی مارگو رابی بود. این فیلم قرار بود با محوریت زنان ساخته شود.

مارگو گفت: «ما ایده‌ای داشتیم و مدتی پیش آن را توسعه می‌دادیم. تا داستانی به رهبری زنان داشته باشیم نه کاملاً توسط زنان بلکه فقط نوع متفاوتی از داستان بودکه فکر می‌کردیم واقعاً عالی خواهد بود. این بازیگر 32 ساله به ورایتی گفت اما من حدس می‌زنم که آنها نمی‌خواهند این کار را انجام دهند.»

منبع Nypost

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 4 =