تهیه‌کنندگان جیمز باند بر روی شخصیت شرور 007 جدید کار می کنند

جیمز باند

باربارا براکلی و مایکل جی. ویلسون که به تازگی جایزه پیشگام سال 2022 را دریافت کرده‌اند. درباره آینده جیمز باند صحبت می کنند. پس از دنیل کریگ می توان انتظار ساخت سریال تلویزیونی باند را داشت. به گزارش مووی 21 باربارا براکلی و مایکل جی. ویلسون، تهیه‌کنندگان جیمز باند در حالی که شصتمین سالگرد 007 را جشن می‌گیرند. در مورد آیند جیمز باند نیز تصمیم می گیرند.

براکلی و ویلسون در صحبتی که با هالیوود ریپورتر در بورلی هیلتون قبل از شامی که در آن جایزه پیشگام 2022 از بنیاد پیشگامان فیلم ویل راجرز به آنها اهدا شد، داشتند. در گفتگو با THR آن ها همچنین فاش می‌کنند که علیرغم گمانه‌زنی‌های فراوان در مورد اینکه چه کسی نقش باند بعدی را بازی می‌کند. در حال حاضر بیشتر علاقه‌مند هستند تا بفهمند شخصیت شرور این داستان چه کسی خواهد بود.

زمانی که وظیفه ساخت جیمز باند را بر عهده گرفتید چه نگرانی‌هایی داشتید؟

براکلی : من در واقع با جیمز باند بزرگ شدم. بنابراین از زمانی که دختر کوچک بودم با همه چیز باند آشنا بودم. من همیشه می گویم که می خواستم تا جایی که می توانم وقتم را با پدرم بگذرانم. زیرا او مرد شگفت انگیزی بود. وقتی کابین (آلبرت رومولو بروکلی) از ما درخواست کرد که هدایت GoldenEye را بر عهده بگیریم. او به ما اعتماد زیادی داشت که تفاوت بزرگی ایجاد کرد. او شور و شوقی را به ما القا کرده بود . همیشه نگران بودیم که بتوانیم موفقیت های گذشته را تکرار کنیم.

جیمز باند

آیا این اضطراب با گذشت سالها کاهش یافته است؟

براکلی: ما واقعا از طرفداران، افرادی که برای دیدن فیلم ها می آیند قدردانی می کنیم. بنابراین نمی خواهیم آنها را ناامید کنیم. شما تمام هم اگر به جای ما بودید تلاش خود را می کردید تا بهترین فیلم ممکن را بسازید.

.

The Sound of 007 به زودی منتشر می شود. در مورد موسیقی این سری فیلم چه نظری دارید؟

براکلی: من فکر می کنم صدا بخشی جدایی ناپذیر از فیلم است. همه چیز با جان بری شروع شد. صدای جان بری با تم مانتی نورمن. جان ژانر جدیدی از موسیقی فیلم را با فیلم‌های باند خلق کرد و سپس البته موسیقی‌های بسیار خارق‌العاده دیگری را در فیلم‌های مختلف مانند خارج از آفریقا انجام داد.

.

باند یکی از اعضای “سرویس مخفی اعلیحضرت” است. با درگذشت ملکه، می خواستم بپرسم کارها به چه پیش خواهد رفت؟

براکلی: همانطور که شما می گویید باند برای ملکه و کشور کار می کرد و اکنون برای پادشاه و کشور کار خواهد کرد. او خدمتگزار بسیار وفادار دولت بریتانیا بود. او یک قهرمان کلاسیک است که به دنیا اهمیت می دهد و به انسانیت بیشتر از خواسته های شخصی خود اهمیت می دهد. زمان بسیار غم انگیزی در بریتانیا است. بدیهی است که زمان انتقال بزرگ است. اما او مطمئناً میراث بسیار خارق العاده ای از خود به جای گذاشته است.

ویلسون: ملکه در طول سال ها حامی بزرگ فیلم های باند بوده است. همه افراد دیگر در خانواده سلطنتی مانند چارلز و ویلیام و همه افراد دیگر نیز همینطور هستند. مرگ ملکه یک شوک بزرگ بود. مهم نیست چقدر پیش بینی می کنید که ممکن است اتفاق بیفتد.

.

آیا تجربه شخصی با ملکه داشتید که بخواهید آن را به اشتراک بگذارید؟

ویلسون ما او را به اطراف لوکیشن فیلمبرداری می بردیم و هر بار که به افتتاحیه می آمد، بازیگران و گروه را معرفی می کردیم. شاهزاده فیلیپ نیز از طرفداران عالی باند بود. او بسیار از دیدن این فیلم هیجان زده می شد.

جیمز باند

در حال حاضر گمانه زنی های زیادی در مورد اینکه چه کسی باند جدید خواهد بود وجود دارد. تصمیم شما چیست؟

براکلی: وقتی به نقطه‌ای مثل زمان حال می رسیم، باید به مسیر فیلم‌های باند و خط داستانی و اینکه می‌خواهیم آنها را به کجا ببریم فکر کنیم.. هنگامی که ما متوجه شدیم که به کجا می خواهیم برویم، سپس به فکر انتخاب بازیگر خواهیم بود. ما فقط یک نفر را برای یک فیلم انتخاب نمی کنیم. باید فردی باشد که حداقل برای یک دهه بتوانیم از او استفاده کنیم. این یک تصمیم بزرگ است و ما به این تصمیم هنوز نزدیک نیستیم.

.

چه ملاحظات دیگری را برای بازیگرانی که نقش باند را ارزیابی می کنند ارائه می کنید؟

براکلی هر بازیگری که به این موضوع فکر می کند باید بداند که زندگی او دچار تغییر خواهد شد. دنیل مطمئناً وقتی برای اولین بار به او پیشنهاد بازی در فیلم جیمز باند را دادیم هیچ تمایلی نداشت. اما پس از اینکه قبول کرد زندگی او تغییر کرد. اما شخصیت دنیل هیچ تغییری نکرد. او همیشه همان انسان فوق‌العاده شگفت‌انگیزی در ابتدا بوده است که اکنون است.

.

آیا دنیایی وجود دارد که باند بتواند در تلویزیون ظاهر شود؟

براکلی: ما در برابر این موضوع خیلی مقاومت کرده ایم. سال‌ها پی، ما یک انیمیشن کودکانه ساختیم. اما این کار را ادامه ندادیم زیرا تماسل داریم باند در دنیای سینما بماند.

منبع Hollywoodreporter

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + پنج =