دعوای جنجالی جنیفر لارنس و اریکا جین: او به من گفته شیطان!

پاسخ اریکا جین به جنیفر لارنس که او را "شیطان و بدجنس" خوانده بودند در فضای مجازی حاشیه ساز شد و تیتر های رسانه ای را به خود اختصاص داد.
جنیفر لارنس

پاسخ اریکا جین به جنیفر لارنس که او را “شیطان” خوانده بود:”او هم می تواند زشت باشد.”

در آخرین اخبار سلبریتی های هالیوود اریکا جین و جنیفر لارنس حاشیه ساز با یکدیگر درگیری رسانه ای داشتند!


اریکا جین در مصاحبه اخیر خود به جنیفر لارنس پاسخ شوکه کننده ای داد و گفت که او به یک مدیر برنامه ی روابط عمومی نیاز دارد و آخرین فصل سریال او در “RHOBH” را “بد” خواند.


اریکا جین 51 ساله، پس از صحبت های اخیر جنیفر لارنس در مورد او پاسخ محکمی به جنیفر داد. ستاره “Real Housewives of Beverly Hills” که در برنامه Watch What Happens” Live” حضور پیدا کرده بود از او پرسیده شد که:

نظرش در مورد اینکه این بازیگر 32 ساله در مصاحبه ای با Variety که اوایل این ماه منتشر شد او را “شیطان” خطاب کرده و گفته است “به یک مدیر روابط عمومی نیاز دارد” چیست؟

اریکا جین در یکی از پرطرفدار ترین ریلیتی شو های هالیوود بازی میکند

این بازیگر در ریلتی شوی اندی کوهن پاسخ داد:

“برچسب زدن به مردم وقتی که در سخت ترین موقعیت ممکن در زندگی شان هستند و در جریان زندگی شان مشکل مهمی را از سر میگذرونند خیلی آسونه اما اون میتونه هر زمان که دوست داشت بیاد و در مورد تمام مسائل مون با هم صحبت کنیم. مطمئنم که می تونیم قسمت های زشت شخصیت اون رو هم آشکار کنیم.”

مطالب مرتبط: اعتراض جنیفر لارنس به تفاوت فاحش دستمزد ها در هالیوود

جنیفر لارنس
جنیفر لارنس یکی از محبوب ترین ها و البته حاشیه ساز ترین ستاره های هالیوود است


پاسخ مطمئن اریکا به خاطر این است که جنیفر، که یکی از طرفداران بزرگ “Real Housewives” است، یازدهم سپتامبر نظرات خود را در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو بیان کرد.

او به Variety گفت که وقتی نظرش درباره اریکا مطرح شد، مشکلاتش با آخرین فصل RHOBH شروع شد:

“خیلی خسته کننده بوده – و اینکه فکر می کنم اریکا بدجنسه؟ من همینقدر میگم که اون خیلی فوری به یک مدیر روابط عمومی نیاز داره.” و این حرف رو بعد از اینکه گفت سریال “عالی نبوده” زد.


دقیقاً مشخص نیست که چرا جنیفر فکر می‌کند اریکا «بدجنس» است، اما اون قبلا به اندازه کافی خبر های تیترساز داشته.

او و همسر سابقش تام گیراردی متهم به اختلاس 2 میلیون دلاری از قربانیان سانحه هواپیما در سال 2020 بودند، اما او همچنان بر بی گناهی خود تاکید کرد و شکایت ها علیه او در سال 2021 منتفی شد.

هنوز برخی از همبازی های RHOBH بودند که بیگناهی او را باور نمی کردند.

منبع: Hollywoodlife

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =