تریلر فیلم 2023 Murder Mystery پارت دو با بازی آدام سندلر

تریلر فیلم 2023 Murder Mystery

تریلر فیلم 2023 Murder Mystery منتشر شد. راز جنایت (Murder Mystery) یا معمای قتل یک فیلم کمدی-معمایی به کارگردانی کایل نیواچک با بازی آدام سندلر، جنیفر آنیستون و لوک ایوانز است. اگر قسمت اول فیلم راز جناب (Murder Mystery 2019) را دیده باشید احتمالاً می دانید که قسمت دوم این فیلم با نام راز جنایت ۲ (Murder Mystery 2 2023) نیز به زودی اکران می شود.

 فیلم داستان زن و شوهری را دنبال می‌کند که در تحقیق یک قتل در قایق تفریحی یک میلیاردر گرفتار می‌شوند. این فیلم در ۱۴ ژوئن ۲۰۱۹ از طریق نتفلیکس منتشر شد و نقدهای متفاوتی از منتقدان دریافت کرد. دنباله این فیلم قرار است در سال ۲۰۲۳ با عنوان راز جنایت ۲ منتشر شود.

 

داستان فیلم

یک بازرس پلیس نیویورک به همراه همسرش به نام نیک و آدری در سراسر اروپا سفر می کنند. آنها در هواپیمای خود با مردی مرموز آشنا می‌شوند که آنها را به یک شب‌نشینی خانوادگی دعوت می‌کند. در واقع به مجلس عروسی دوست شان یعنی «مهاراجه» دعوت می شوند. که در قایق بادبانی یک میلیاردر سالخورده برگزار می‌شود. جایی که مهاراجه را می دزدند و این دو کاراگاه خود را در مرکز یک آدم ربایی بین المللی می یابند. آنها مظنون اصلی مأمور اینترپل لوران دلاکروا می‌شوند.

این فیلم در تاریخ ۳۱ مارس سال ۲۰۲۳ بر روی پلتفرم نتفلیکس قرار خواهد گرفت.

تریلر فیلم 2023 Murder Mystery :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − یازده =