تریلر فیلم Hunger Games: The Ballad Of Songbirds And Snakes

تریلر فیلم The Ballad Of Songbirds And Snakes

تریلر فیلم Hunger Games: The Ballad Of Songbirds And Snakes منتشر شد. این فیلم را می توان به عنوان پیش درآمد فرنچایز هانگر گیمز دانست. هانگر گیمز: تصنیف پرندگان آوازخوان و مارها (The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes) یک فیلم اکشن علمی تخیلی آمریکایی به کارگردانی فرانسیس لارنس است که از فیلم‌نامه‌ای به نویسندگی مایکل آرندت بر اساس رمانی به همین نام چاپ ۲۰۲۰ اثر سوزان کالینز ساخته خواهد شد. این فیلم پیش‌درآمد مجموعهٔ هانگر گیمز است و تهیه‌کنندگی آن بر عهدهٔ نینا جاکوبسن و برد سیمپسن خواهد بود.

اخبار مرتبط: پوستر جدید فیلم The Ballad of Songbirds and Snakes

.

بازیگران

«وایولا دیویس» در این فیلم نقش «ولومنیا گال» را بازی می‌کند، و به «تام بلایث» در نقش «رئیس‌جمهور کوریولانوس اسنو» جوان، «ریچل زگلر» در نقش «لیدی گری بیرد»، «هانتر شیفر» و «پیتر دینکلیج» در نقش «کاسکا های‌باتم» رئیس آکادمی می‌پیوندد.

.

داستان فیلم

داستانی روایت می‌کند که ۶۴ سال پیش از سه‌گانه «هانگر گیمز» به وقوع می‌پیوندد. این پیش‌درآمد داستان نسخه جوان‌تر «رئیس‌جمهور کوریولانوس اسنو» یکی از شخصیت‌های شرور قصه را در ۱۸ سالگی دنبال کند.

کوریولانوس اسنو 18 ساله، سال‌ها قبل از اینکه رئیس جمهور مستبد پانم شود. آخرین امید برای دودمان محو شده‌اش است. خانواده‌ای که روزگاری مغرورانه در کاپیتول پس از جنگ از مهلکه خارج شده‌اند. با دهمین جشن سالانه هانگر گیمز اسنو جوان وقتی به مربی لوسی گری منصوب می شود. اما پس از اینکه لوسی گری تمام توجه پانم را با سرکشی خود جلب کرد، اسنو به او علاقه مند می شود. در ادامه اتفاقاتی رخ می دهد که باید دید در این میان چه کسی یک پرنده آوازخوان است و چه کسی یک مار.

این فیلم برای اکران در ۱۷ نوامبر ۲۰۲۳ در ایالات متحده برنامه‌ریزی شده‌است.

تریلر فیلم Hunger Games: The Ballad Of Songbirds And Snakes

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 19 =