رتبه‌بندی بهترین فیلم های سال 2007

بهترین فیلم های سال 2007؛ رتبه‌بندی‌شده

سال 2007 به عنوان سالی عالی برای رسانه‌هایی همچون سینما شناخته می‌شود. با معرفی بهترین فیلم های سال 2007 همراه باشید.

10. Juno

Juno از بهترین فیلم های سال 2007؛ رتبه‌بندی‌شده

جونو ممکن است امروز میراثی متفاوت داشته باشد، اما وقتی به تصویرکشیدنِ پیچیده فیلم از سقط جنین نگاه می‌کنیم، این فیلم همچنان یک کمدی نوجوانانه با طراوت و لذت‌بخش با بازی الیوت پیج در نقش اصلی است.

این درام موفق یکی از بهترین نویسنده و کارگردان‌ها در تاریخ سینمای مدرن را دارد.

9. I’m Not There

I'm Not There از بهترین فیلم های سال 2007؛ رتبه‌بندی‌شده

در حالی که در طول قرن بیست و یکم بی‌شماری فیلم‌های زندگی‌نامه‌ای از موسیقی‌دانان وجود دا‌شته است، بررسی مبتکرانه تاد هاینز از میراث باب دیلن، راه جالبی برای بیان داستان این خواننده مشهور فولکلور با ارائه بازیگران مختلف در به تصویر کشید‌ن شخصیت‌های متفاوت او پیدا کرد.

هیث لجر، کریستین بیل، مارکوس کارل فرانکلین، ریچارد گیر، بن ویشاو، و کیت بلانشت، هر کدام بینش های متفاوتی از الهامات دیلن را ارائه می دهند. این اثر از بهترین فیلم های سال 2007 است.

8. Gone Baby Gone

Gone Baby Gone از بهترین فیلم های سال 2007؛ رتبه‌بندی‌شده

بن افلک با فیلم Gone Baby Gone، برای اولین در پشت دوربینِ کارگردانی قرار گرفت. این اثر یک نئونوآر تحسین‌شده درباره روند و معضل اخلاقی حول یک کودک ربایی در بوستون است.

همچنین بخوانید: رتبه‌بندی فیلم های کارگردانی شده توسط بن افلک

او برادرش کیسی افلک را در این تریلر تحقیقی جذاب برای نقش اول انتخاب کرد. امی رایان برای بازی در این فیلم نامزد اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد.

7. Eastern Promises

Eastern Promises از بهترین فیلم های سال 2007؛ رتبه‌بندی‌شده

همکاری بعدی ویگو مورتنسن با دیوید کراننبرگ، اولین نامزدی اسکار بهترین بازیگر مرد را برای او به ارمغان آورد.

Eastern Promises فیلمی است که بهتر است با حداقل دانستن درباره‌اش آن را دید، زیرا به جرات می‌توان گفت که این فیلم هیجان‌انگیز گانگستری در پس پرده خود دارای پیچش‌هایی بسیار جذاب است.

6. The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford

The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford از بهترین فیلم های سال 2007؛ رتبه‌بندی‌شده

فیلم‌های وسترن اغلب کلیشه‌های مردانگی سمی را تداوم می‌بخشند و در توصیه به خشونت شکست می‌خورند، اما حماسه تاریخی استادانه اندرو دومینیک، ترور جسی جیمز توسط رابرت فورد بزدل، ساختارشکنی شگفت‌آوری در این زمینه بود.

رابطه بین تفنگچی نمادین، جسی جیمز (برد پیت) و بزرگترین طرفدارش، رابرت فورد (کیسی افلک) بهتر از آنچه تاد فیلیپس با جوکر تلاش می کرد انجام دهد، از رادیکالیسم خشن بود.

5. Before The Devil Knows You’re Dead

Before The Devil Knows You're Dead از بهترین فیلم های سال 2007؛ رتبه‌بندی‌شده

سیدنی لومتِ بزرگ فقید، کار خود را نه با اثری ضعیف، بلکه با یک انفجار (به معنای واقعی کلمه) در این فیلم جنایی هیجان انگیز به پایان رساند. قبل از اینکه شیطان بداند تو مرده ای یکی از بهترین فیلم های نئو نوآر تا کنون در این قرن است.

اتان هاوک و فیلیپ سیمور هافمن فقید به عنوان دو برادر که قصد سرقت از جواهرفروشی والدین خود را دارند کار خیره‌کننده‌ای انجام می‌دهند که منجر به عواقب فاجعه‌باری می‌شود. این اثر از بهترین فیلم های سال 2007 است.

4. Hot Fuzz

Hot Fuzz از بهترین فیلم های سال 2007؛ رتبه‌بندی‌شده

وقتی صحبت از انتخاب بهترین فیلم ادگار رایت به میان می‌آید، این فیلم در میان گزینه‌های انتخابی قرار می‌گیرد. فیلم Hot Fuzz حکایتی عالی برای هر کسی است که از کلیشه‌های فیلم‌های پلیسی رنج می‌برد. این اثر یک ترکیب کامل از اکشن و طنز است که به عنوان یکی از بهترین کمدی های با درجه R شنا‌خته می‌شود.

همچنین بخوانید: رتبه‌بندی بهترین فیلم های ادگار رایت

برخلاف Shaun of the Dead که در آن سایمون پگ و نیک فراست نقش دو دوست صمیمی را ایفا می‌کنند، Hot Fuzz این زوج را به عنوان دو افسر پلیس بسیار متفاوت نشان می دهد که مجبور می شوند با هم متحد شوند تا یک توطئه را کشف کنند.

3. Zodiac

Zodiac از بهترین فیلم های سال 2007؛ رتبه‌بندی‌شده

تریلر جنایی استادانه دیوید فینچر ممکن است در زمان اکران توسط جوایز اسکار نادیده گر‌فته شود، اما پس از آن به عنوان یکی از بهترین آثار کارگردان فیلم Se7en مورد ستایش قرار گرفت.

این فیلم نشان می دهد که چگونه یک کاریکاتوریست وسواسی (جیک جیلنهال)، یک گزارشگر دمدمی مزاج (رابرت داونی جونیور) و یک پلیس فداکار (مارک روفالو) در یک ماموریت برای یا‌فتن قاتل سریالی معروف به هم می رسند.

2. There Will Be Blood

There Will Be Blood از بهترین فیلم های سال 2007؛ رتبه‌بندی‌شده

در طول قرن بیست و یکم تاکنون عملکرد مردانه‌ی بهتری از ایفای نقش دنیل دی لوئیس از دنیل پلین ویو، سرمایه دار وسواسی تجارت، وجود نداشته است.

There Will Be Blood، شهروند کینِ دوران مدرن است. این فیلم جذاب ترین افشاگری پل توماس اندرسون در مورد ماهیت فاسد طمع و گناهان سرمایه داری آمریکایی است. این فیلم نامزد هشت جایزه اسکار از جمله بهترین بازیگر مرد و بهترین فیلمبرداری شد.

1. No Country For Old Men

No Country For Old Men از بهترین فیلم های سال 2007؛ رتبه‌بندی‌شده

جوئل و ایتان کوئن پس از سال‌ها بی‌اعتنایی، سرانجام جایزه اسکار بهترین فیلم و بهترین کارگردانی را برای اقتباس خیره‌کننده‌شان از رمان جنایی جذاب کورمک مک کارتی دریافت کردند. شبیه به There Will Be Blood، فیلم No Country For Old Men ساختارشکنی از کهن الگوهای نئو نوآر است که به اعمال خشونت در غرب قدیم می پردازد.

این اثر یک شاهکار تلقی می شود و بهترین فیلم در میان فیلم های سال 2007 می باشد.

منبع: Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + شش =