ویدیوی عاشقانه جنیفر لوپز با همسرش بن افلک

بن افلک

جنیفر در TikTok می‌گوید من فردی را پیدا کردم که من را خوشحال‌تر از همیشه کرده است. خواننده 53 ساله “Love Don’t Cost a Thing” در کلیپ یکشنبه 20 نوامبر در آغوش افلک بود و کارگردان 50 ساله آرگو هم او را در آغوش گرفته بود و هر دو لبخند زیبایی به لب داشتند.

لوپز در یک داستان روی جلد مجله Vogue که اوایل این ماه منتشر شد. جزئیات عاشقانه خود با برنده اسکار را شرح داد. او گفت: “همیشه احساس می کردم که یک عشق واقعی وجود دارد.” “وقتی دوباره من و بن در کنار یکدیگر قرار گرفتیم. متوجه شدم که این احساسات نسبت به من هنوز وجود دارد.”

طبق گزارش هالیوود مووی 21 این دو نفر ابتدا در سال 2002 با هم بودند اما مراسم عروسی آن ها لغو شد و در اوایل سال 2004 از هم جدا شدند. آنها در اوایل سال 2021 پس از جدایی لوپز از نامزد سابقش الکس رودریگز دوباره با هم ارتباط برقرار کردند. افلک پس از یک سال آشنایی خواستگاری کرد و در یک مراسم غافلگیرکننده در لاس وگاس در ماه جولای ازدواج کردند. در ماه اوت، آنها یک جشن عروسی با دوستان و خانواده در گرجستان برگزار کردند.

بن افلک

خانواده بن افلک و جنیفر لوپز

در میان حاضران در مراسم عروسی فرزندانشان نیز حضور داشتند. افلک به مدت 10 سال با جنیفر گارنر ازدواج کرد و سپس در سال 2015 آن را ترک کرد. این دو سه فرزند دارند: ویولت 16 ساله، سرافینا 13 ساله و ساموئل 10 ساله. جنیفر نیز از همسر سابقش مارک آنتونی که از سال 2004 تا 2014 با او ازدواج کرده بود، جدا شد.

جنیفر افزود که «انتقال» و ترکیب خانواده‌هایشان یک فرآیند ظریف است، و توضیح داد: «آنها احساسات زیادی دارند. آنها نوجوان هستند اما تا اینجای کار واقعاً خوب پیش می‌رود.»

لوپز ادامه داد: «آنچه که امیدوارم بتوانم با خانواده‌ هایمان پرورش دهم این است که بچه‌های بن، من را به عنوان یک متحد جدید قبول داشته باشند. بچه‌های من هم بن را به عنوان متحد قبول داشته باشند.»

ویدیو تیک تاک جنیفر و بن:

منبع Usmagazine

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =