تشکر تام کروز از طرفداران به شیوه ای خاص

تشکر تام کروز

تشکر تام کروز همیشه روش خاصی دارد که طرفداران را هیجان زده می کند. او یک سقوط آزاد انجام داد تا از طرفداران به خاطر رتبه عالی باکس آفیس فیلم تاپ گان و رکوردشکنی در تابستان گذشته تشکر کند.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 کروز 60 ساله، با بی‌احتیاطی در قسمت بیرون هلیکوپتر نشسته بود. تام در صحنه فیلمبرداری ماموریت غیرممکن در آفریقای جنوبی بود. که از این فرصت استفاده کرد تا به طرفداران بگوید که چقدر برای موفقیت در سینما سپاسگزار آنها است.

کروز در قسمت بیرونی هلیکوپتر فریاد زد: «نمی خواستم امسال بدون تشکر از همه شما برای حضور در سینماها و حمایت از «تاپ گان: ماوریک» به پایان برسد.»

کریستوفر مک‌کواری کارگردان فیلم «ماموریت غیرممکن» همراه کروز در هلیکوپتر بود که به تام یادآوری کرد باید صحنه پرش از هلیکوپتر را فیلمبرداری کنند. کروز موافقت کرد و در موقعیتی قرار گرفت که بپرد. اما قبل از پریدن از مک کواری پرسید که آیا به او ملحق خواهد شد یا خیر. کارگردان گفت”: نه، موفق باشید.”

کروز قبل از اینکه بدون ترس هواپیما بپرید و سقوط آزاد خود را شروع کند، می‌گوید: «من بعدا شما را می‌بینیم.»

اما حتی در هوا در حالی که با سرعت بیش از 100 مایل در ساعت به سمت زمین نزدیک میشد، تشکر تام کروز و صحبت های او همچنان ادامه داشت. او گفت: “از تمام طرفدارانی که برای دیدن فیلم به سینماها رفتند ممنونم. شما بسیار مهربان هستید. ممنون که اجازه دادید شما را سرگرم کنیم. متشکرم. این یک افتخار بزرگ است.”

تام در حالی که نزدیک زمین میشد گفت: ” باید به سرکار برگردم. تعطیلات امن و شادی را برای شما آرزو می کنم. شما را در سینماها خواهیم دید.”

تاپ گان در استریم

Top Gun: Maverick که در ابتدا قرار بود در سال 2019 اکران شود. اما به دنبال تمام صحنه های پیچیده پرواز و سپس همه گیری جهانی به تعویق افتاد. یکی از بزرگترین موفقیت های پارامونت پیکچرز در تمام دوران ها بود که نزدیک به 1.5 میلیارد دلار در سراسر جهان فروش کرد.

در ماه می سال جاری پس از اکران فیلم در سینماها، کروز فاش کرد که علیرغم سال‌ها ناکامی در فیلمبرداری و همه‌گیری، این فیلم که تا پیش از هرگز برای پخش از طریق سرویس‌های استریم برنامه‌ریزی نکرده است. قرار است از طریق استریم پخش شود.

کروز در فیلم جدید نقش ماوریک را بازی می‌کند که به برنامه آموزشی نخبگان هوانوردی بازمی‌گردد. تا نسل بعدی پروازکنندگان، از جمله مایلز تلر، گلن پاول، مونیکا باربارو، گرگ تارزان دیویس، دنی رامیرز، لوئیس پولمن و جی الیس را آموزش دهد.

«Top Gun: Maverick» در 22 دسامبر 2022 از Paramount+ منتشر خواهد شد.

 

منبع Nypost

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − نه =