ولورین هیو جکمن و مرد عنکبوتی توبی مگوایر در فیلم Avengers: Secret Wars متحد می شوند

ولورین هیو جکمن و مرد عنکبوتی توبی مگوایر

از زمان معرفی مارول استودیو جدید در سال 2022 همه نگاه‌ها به اوج حماسه چند وجهی در « Avengers: Secret Wars » است. این رویداد احتمالاً پایان دنیای سینمایی مارول است که ما می‌شناسیم. و پس از آن وضعیت جدیدی را در حال حرکت رو به جلو ایجاد می‌کند و در عین حال نوید تیم‌های باورنکردنی را می‌دهد. اما خبر جالب این است که ولورین هیو جکمن و مرد عنکبوتی توبی مگوایر در این فیلم با یکدیگر متحد می شوند.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 در کمیک‌ها « Avengers: Secret Wars » بزرگ‌ترین داستان چند وجهی در مارول است. با رویداد 2015 که قهرمانانی را از سراسر جهان‌ها گرد هم می‌آورد تا برای خانه‌هایشان در Battleworld بجنگند. اگرچه اطلاعات زیادی در مورد برداشت مارول استودیوز از داستان در دسترس نیست. اما احتمالاً از کمیک ها الهام گرفته است و قهرمانان را در سراسر جهان سینمایی مارول (و امیدواریم برخی از دیگر جهان های سینمایی) را گرد هم آورده باشد. طبق گفته منابع معروف و معتبر دو قهرمان محبوب یعنی ولورین هیو جکمن و مرد عنکبوتی توبی مگوایر در این فیلم حضور دارند.

ولورین هیو جکمن و مرد عنکبوتی توبی مگوایر

پوستر طراحی شده برای این دو کاراکتر

خوشبختانه همانطور که هنرمند SPDRMNKYXXIII آثار هنری این دو ابر قهرمان نمادین را در اینستاگرام منتشر کرد(در بالا مشاهده می کنید). طرفداران مجبور نیستند منتظر انتشار « Avengers: Secret Wars» باشند تا ایده‌ای درباره این تیم افسانه‌ای داشته باشند. ولورین هیو جکمن و مرد عنکبوتی توبی مگوایر با چهره ای پیرتر از گذشته باز می گردند. ولورین یا یک کت و شلوار چرمی که در «مردان ایکس» در سال 2000 به تن کرد. در حالی که اسپایدی مگوایر با لباس نمادین خود از سه گانه سام ریمی به صحنه آمده است. با ایستادن قهرمانان پشت به هم واضح است که آنها برای هر دشمنی که در « Avengers: Secret Wars» به سمت آنها می آید، چالشی ایجاد می کنند. حتی اگر این شخصیت ها برخی از شخصیت های محبوب MCU باشند.

اگر طرفداران دنیای سینمایی مارول قبلاً درباره این موضوع متقاعد نشده بودند. هنر SPDRMNKYXXIII نشان می‌دهد که استودیو مارول باید بازگشت هیو جکمن و توبی مگوایر را برای « Avengers: Secret Wars» در اولویت قرار دهد. زیرا نه تنها این دو بازیگر افسانه‌ای در ژانر ابرقهرمانی هستند و طرفدارام مربوط به خود را در این ژانر دارند. بلکه آنها دو مولد نیرو هستند که مطمئناً با شروع جنگ قدرت خود را افزایش خواهند داد.

ولورین هیو جکمن و مرد عنکبوتی توبی مگوایر

Avengers: Secret Wars به جکمن و مگوایر نیاز دارد

صرف نظر از اینکه در نهایت چه کسی کاراکتر شرور « Avengers: Secret Wars» می‌شود. چه کانگ چه فراتر از آن مانند دکتر دووم یا یک شخصیت شرور دیگر. اضافه کردن ولورین جکمن و اسپایدی مگوایر به ترکیب بدون شک به قهرمانان افزایش قدرت می‌دهد. این دو قهرمان تجربه بیشتری نسبت به اکثر ابرقهرمانان روی پرده دارند. که می تواند مستقیماً به پیروزی انتقام جویان کمک کند. البته ناگفته نماند که حضور آنها میلیاردها دلار تضمین شده برای مارول در باکس آفیس را تضمین می کند.

علیرغم اینکه اطلاعات زیادی در مورد برداشت مارول استودیوز از « Avengers: Secret Wars » نداریم. اما حضور این دو بازیگر در فیلم Avengers: Secret Wars چندان دور از انتظار نخواهد بود. ولورین جکمن و مرد عنکبوتی مگوایر در حال حاضر در MCU هستند. یا حداقل تا زمانی که فیلم بعدی «انتقام‌جویان» در سینماها به نمایش درآید، حضور دارند. نقش مگوایر در “مرد عنکبوتی: راه بازگشت به خانه” بدون تعجب لحظه ای به یاد ماندنی بود. در حالی که بازگشت پیروزمندانه جکمن به ولورین در “ددپول 3” به سرعت بر ماجراجویی آنها تاثیر گذاشت. شایعه فیلم « Avengers: Secret Wars» نشان می‌دهد که این دو شخصیت در نهایت در این فیلم با هم ملاقات خواهند کرد.

منبع Looper

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 8 =