اولین تریلر فیلم Evil Dead Rise در ژانر ترسناک

تریلر فیلم Evil Dead Rise

اولین تریلر فیلم Evil Dead Rise منتشر شد. Evil Dead Rise یک فیلم فراطبیعی ترسناک آمریکایی به نویسندگی و کارگردانی لی کرونین است. در این فیلم آلیسا سادرلند، لیلی سالیوان، گابریل اکولز، مورگان دیویس، نل فیشر و میا چالیس ایفای نقش می‌کنند. داستان این فیلم به تلاش دو خواهر می‌پردازد که سعی می‌کنند از دست موجودات شیطانی معروف به «Deadites» فرار کنند و زنده بمانند و خانواده خود را نجات دهند.

پیش از توسعه فیلم، برنامه‌هایی برای دنباله‌های مرده شریر (۲۰۱۳) و ارتش تاریکی (۱۹۹۲) لغو شده بودند. در اکتبر ۲۰۱۹، ریمی اعلام کرد که فیلم جدیدی در حال ساخت است و رابرت جی تاپرت تهیه‌کنندگی، ریمی و بروس کمپبل تهیه‌کنندگی اجرایی و کرونین نویسندگی و کارگردانی پروژه را بر عهده دارد. نیو لاین سینما (توزیع کننده فیلم اول) به عنوان یک شرکت سازنده در کنار گوست هاوس پیکچرز شرکت سازنده ریمی اعلام شد. تصویربرداری اصلی در نیوزیلند در ۶ ژوئن ۲۰۲۱ آغاز شد و در ۲۷ اکتبر ۲۰۲۱ به پایان رسید.

این فیلم در اصل برای اچ‌بی‌او مکس در نظر گرفته شده‌بود. اما قرار است توسط برادران وارنر پیکچرز در ۲۱ آوریل ۲۰۲۳ در سینماهای ایالات متحده منتشر شود.

 

داستان فیلم

در پنجمین فیلم Evil Dead Rise، بث خسته از جاده به ملاقات خواهر بزرگترش الی می‌رود که سه کودک را به تنهایی در آپارتمانی کوچک در لس آنجلس بزرگ می‌کند. دیدار مجدد خواهران با کشف کتابی اسرارآمیز در اعماق ساختمان الی همراه می‌شود. این کتاب باعث پیدایش شیاطین گوشت‌خوار می شود. بث وارد نبردی اولیه برای بقا می‌شود.

تریلر فیلم Evil Dead Rise:

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 18 =