برای دومین سال متوالی تیلور سوئیفت در 2023 VMAs برنده جایزه ویدیوی سال شد

تیلور سوئیفت در 2023 VMAs

تیلور سوئیفت در 2023 VMAs باز هم رکوردشکنی کرد. او برنده جایزه برتر جوایز موسیقی ویدئوی MTV 2023 در روز سه شنبه شد.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 این ستاره پاپ جایزه ویدیوی سال را برای آهنگ خود “Anti-Hero” به خانه برد. با دریافت این جایزه او اولین هنرمندی شد که دو سال متوالی جایزه VMA را برای ویدیوی سال کسب کرد. همانطور که در سال 2022 این جایزه را دریافت کرد.

او همچنین رکورد خود را به عنوان هنرمند با بیشترین جوایز در رده ویدیوی سال افزایش داد. تیلور در سال 2015 برای “Bad Blood” و در سال 2019 برای “You Need to Calm Down” برنده شد. او موزیک ویدیوی «ضد قهرمان» را نیز کارگردانی کرد.

پس از اینکه LL Cool J جایزه را به او تقدیم کرد، گفت: “این باور نکردنی است.” فقط می‌خواهم بگویم که این جایزه با رای هواداران برای من اهمیت زیادی دارد.»

سوئیفت ادامه داد: « من به تازگی در توری بوده‌ام که لذت‌بخش‌ترین و هیجان‌انگیزترین تجربه بوده است. و ما حتی نیمی از راه را تمام نکرده‌ایم. واقعاً یک سال گذشته شبیه یک عمر ماجراجویی برای من بود. نمی توانم باور کنم که یک سال پیش بود که آلبوم Midnights را منتشر کردم. و تنها چیزی که امشب باید بگویم این است که متشکرم. من متحیر شدم.»

تیلور سوئیفت در 2023 VMAs

برتری خوانندگان زن در سال 2023

امسال نامزدهای زن برای اولین بار در تاریخ تسلط کامل بر جوایز داشتند. از دیگر نامزدهای ویدیوی سال می‌توان به « Kill Bill» از SZA، « Flowers» از مایلی سایرس، « Super Freaky Girl» نیکی میناژ، « vampire» اولیویا رودریگو، « Attention» از دوجا کت و « Unholy» از کیم پتراس و سم اسمیت اشاره کرد.

در مجموع تیلور سوئیفت در 2023 VMAs شب شلوغی را پشت سر گذاشت.سوئیفت 9 جایزه Moon Person را به به سدت آورد. که تنها چهار مورد از آنها در طول پخش تلویزیونی ارائه شد. از جمله آهنگ سال، بهترین ویدیوی پاپ و بهترین کارگردانی.

منبع Hollywoodreporter

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − شش =