جنیفر لارنس؛ پس از بازی در هانگر گیمز کنترل زندگی را از دست دادم

هانگر گیمز

لارنس در جشنواره لندن در حال پخش آخرین فیلم خود “Causeway” است. جنیفر نقشی بسیار آرام و دراماتیک را در این فیلم ایفا می کند. نقش یک سرباز آمریکایی مبتلا به PTSD را بازی می کند که به زندگی عادی بازگشته است. این نقش برای جنیفر بسیار متفاوت تر از سایر نقش هایی ست که او تا به حال بازی کرده است.

این فیلم با بودجه بسیار کم و انتشار محدود از طریق اپل ساخته شده است. واقعیت این است که جنیفر مدت زیادی است که یکی از پردرآمدترین بازیگران زن این صنعت بوده است. که البته به دلیل بازی او در فرانچایزهای بزرگی مانند “X-Men” و “هانگر گیمز” است.

جایزه اسکار او برای بهترین بازیگر زن برای نقش اصلی اش در “Silver Linings Playbook” او را به یک ستاره جدید تبدیل کرد.جنیفر در واقع با یک چشم انداز تازه به این موارد نگاه می کند. در طی نشستی که روز شنبه برگزار شد. جنیفر پس از دستیابی به اوج شهرت بازیگری احساس بی ثباتی کرد.

مطالب مرتبط: تریلر فیلم 2022 Causeway با بازی جنیفر لارنس

هانگر گیمز

مصاحبه لارنس

او گفت: “فکر می‌کنم کنترل خود را از دست دادم. بین هانگر گیمز “The Hunger Games” و برنده شدن اسکار به چنان کالایی تبدیل شدم که احساس می‌کردم هر تصمیمی یک تصمیم بزرگ و گروهی بزرگ است. وقتی الان به آن سال ها فکر می‌کنم، میبینم فقط کنترل خود را از دست داده بودم.»

طبق گزارش‌ها جنیفر در همین گفتگو گفت: “من عاشق فیلم‌های ابرقهرمانی بودم. ساخت فرانچایز هنر است و آن‌ها بسیار سرگرم‌کننده هستند. اما من هرگز نمی‌توانم دوباره این کار را انجام دهم. زیرا خیلی پیر و شکننده هستم. این نسل به طور قابل درک یک دنیا را دوست دارد.”

با توجه به  پروژه‌هایی که لارنس در آینده امضا می‌کند به نظر می رسد بسیار گزینشی تر عمل خواهد کرد. می‌تواند به معنای فیلم‌هایی باشد که به گرفتن اسکار منتهی می شود مانند «Causeway».

منبع Tmz

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 20 =