سوکی واترهاوس تایید کرد که اولین فرزند خود را از رابرت پتینسون باردار است

سوکی واترهاوس

طبق اخبار هالیوود مووی 21 سوکی واترهاوس تایید کرد که اولین فرزندش را از رابرت پتینسون باردار است. این مدل و خواننده 31 ساله خبر خوشحال کننده خود را در حالی که روز یکشنبه در فستیوال Coronoa Capital در مکزیک روی صحنه بود، به اشتراک گذاشت.

در فیلمی که طرفداران در پلتفرم رسانه اجتماعی X به اشتراک گذاشتند. سوکی واترهاوس می گوید: “امروز بسیار درخشان(به دلیل لباس براقی که با تن داشت) هستم .زیرا فکر می‌کردم ممکن است حواس شما را از چیز دیگری که در حال وقوع است منحرف کند.”

او سپس کتش را باز کرد تا شکم برآمده او نمایان شد. در حالی که جمعیت در حال تشویق بودند.

سوکی واترهاوس

واترهاوس پس ژوئیه 2018 که با بازیگر 37 ساله گرگ و میش پتینسون آشنا شد بیش از پنج سال در رابطه است. این زوج به طور کلی رابطه خود را دور از انظار عمومی نگه داشته اند. اما واترهاوس در اوایل امسال در مورد عشق بین خود و رابرت صحبت هایی کرد.

او گفت: ” من شوکه شده ام که نزدیک به پنج سال است که با کسی خوشحال هستم. همچنین هیجان خود را از چیزهای کوچکی مانند دریافت یک تماس تلفنی یا پیامک از پتینسون نشان داد و افزود: “همیشه وقتی می بینم نام او [روی تلفنم] یا حتی یک پیامک ظاهر می شود، بسیار هیجان زده می شوم. و فکر می کنم او در مورد من هم همین احساس را دارد. ما همیشه چیزهای زیادی برای گفتن داریم.”

منبع Yahoo

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 4 =