پوستر کاراکترهای فیلم The Flash منتشر شد

پوستر کاراکترهای فیلم The Flash

فیلم The Flash حواشی بسیاری داشته و شایعه شده که ساخت این فیلم 300 میلیون دلار هزینه داشته است. این فیلم باید فروش 700 میلیون دلاری در باکس آفیس را تجربه کند تا بتواند به سوددهی برسد.از طرفی طرفداران این فیلم و سوپر هیروهای آن مشتاقانه منتظر اکران این فیلم هستند. از این رو کمپانی وارنر تصمیم گرفت که پوستر کاراکترهای فیلم The Flash را منتشر کند. در پوسترها علاوه بر کاراکتر فلش، بتمن و سوپرگرل دیده می شوند.

کمپانی برادران وارنر فیلم فلش را به کارگردانی اندی موشیتی ارائه می کند. ازرا میلر در نقش بری آلن بازی می کند. که اولین فیلم مستقل میلر در نقش سوپر قهرمان دی سی است.

همان طور که در تریلر فیلم The Flash دیدیم. زمانی که بری از ابرقدرت هایش برای سفر به گذشته استفاده می کند تا مادرش را نجات دهد. دنیاهای موازی با یکدیگر برخورد می کنند. بری در هنگام تلاش برای نجات خانواده‌اش به‌طور ناخواسته آینده را تغییر می‌دهد و در یک دنیای موازی گرفتار می‌شود. از این رو بری به نسخه های مختلفی از بتمن و سوپرمن نیاز دارد تا بتوانند در این بحران به او کمک کنند.

 در نهایت بری آلن باید برای نجات دنیایی که در آن است و بازگشت به آینده ای که می شناسد با تمام توان بجنگد.

گروه فلش همچنین شامل ستاره نوظهور ساشا کال، مایکل شانون، ران لیوینگستون، ماریبل وردو و کیرسی کلمونز هستند. این فیلم در 16 ژوئن 2023 منتشر خواهد شد. در ادامه می توانید پوستر کاراکترهای فیلم The Flash مشاهده نمایید.

پوستر کاراکترهای فیلم The Flash پوستر کاراکترهای فیلم The Flash پوستر کاراکترهای فیلم The Flash

منبع Bleedingcool

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =