کارگردان فیلم Saw X: در مرحله تدوین همسایه‌ها صدای جیغ را شنیدند و با پلیس تماس گرفتند

کارگردان فیلم Saw X

کارگردان فیلم Saw X می گوید آخرین قسمت از فرانچایز پرطرفدار ترسناک اره، آنقدر فریاد در خود دارد که باعث شد یکی از تدوین‌گران فیلم در مرحله تدوین با پرس و جوی پلیس رو به رو شود.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 کارگردان کوین گروترت در مصاحبه ای گفت که استیو فورن در دفتر کارش در شمال هالیوود مشغول کار بود که پلیس لس آنجلس در خانه او را زد. کوین گفت:” که در حال تکمیل طراحی صدا برای یک صحنه به خصوص بودم. که شامل تلاش یک شخصیت برای فرار از “تله خلاء چشم” بود و صدای آن خیلی بلند بود.” «در خانه به صدا درآمد. ما ویدیوی زنگ در [دوربین] را دیدیم که پلیس در حال راه رفتن است. فورن پاسخ می‌دهد و پلیس می‌گوید: «همسایه‌ها تماس گرفتند و گفته اند که کسی در اینجا تا سرحد شکنجه می شود و در حال کشته شدن است».

کارگردان گفت که فورن به پلیس گفت: «در واقع، من فقط دارم روی یک فیلم کار می‌کنم. اگر بخواهی می‌توانی بیایی و ببینی؟» پلیس شروع به خندیدن کرد.

کارگردان فیلم Saw X

Saw X که در حال حاضر بالاتر از هر فیلم دیگری در این فرنچایز قرار دارد. در این قسمت شاهد بازگشت توبین بل در نقش جان کرامر قاتل Jigsaw هستیم. در حالی که او برای یک روش پزشکی خطرناک و آزمایشی به امید درمان معجزه آسای برای سرطان خود به مکزیک سفر می کند. به سرعت متوجه می شود که کل این عمل یک کلاهبرداری است . در ادامه او به دنبال اجرای عدالت برای کسانی است که به او ظلم کرده اند.

منبع Hollywoodreporter

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =