رابطه عاشقانه هری استایلز و اولیویا وایلد پس از 2 سال لو رفت

وایلد

منبعی در مورد استایلز و وایلد پس از همکاری در فیلم Don’t Worry Darling می گوید: «آنها هنوز هم دوستان بسیار صمیمی هستند.»

منابع متعدد به طور انحصاری برای PEOPLE تأیید می کنند که هری خواننده 28 ساله و اولیویا کارگردان « Don’t Worry Darling» 38 ساله پس از نزدیک به دو سال زندگی مشترک از هم فاصله گرفتند تا کمی استراحت کنند.

یکی از منابع می گوید: “هری هنوز در حال اجرای تورهای خود است و اکنون در حال خروج از کشور است. اولیویا بر روی فرزندان و کارش در لس آنجلس تمرکز کرده است.” “گفته می شود این وقفه در رابطه یک تصمیم بسیار دوستانه است.”

وایلد به همراه فرزندانش، دخترش دیزی 6 ساله و پسرش اوتیس 8 ساله در کنسرت 15 نوامبر استایلز در لس آنجلس در حال رقصیدن و آواز خواندن دیده شدند. منبع این خبر می گوید: «آنها هنوز دوستان بسیار صمیمی هستند. اما در حال حاضر اولویت های متفاوتی دارند که آنها را از هم دور نگه می دارد.”

وایلد

شروع رابطه

طبق اخبار هالیوود مووی 21 استایلز و وایلد برای اولین بار در ژانویه 2021 در مراسم عروسی یکی از دوستانشان دست در دست هم در میان جمعیت ظاهر شدند و عکس گرفتند.

ماه گذشته در تاریخ 31 اکتبر وایلد میان طرفداران در حال تشویق استایلز در کنسرت Harryween مشاهده شد. در اواخر سپتامبر این دو در حال بوسیدن در خیابان در شهر نیویورک عکس گرفتند.

وایلد و استایلز در طول رابطه خود مجبور شدند درام پیرامون اکران فیلم خود یعنی Don’t Worry Darling را تحمل کنند. ادعاهای مداوم مبنی بر اینکه وایلد و بازیگر اصلی فیلم، فلورنس پیو با هم اختلاف داشتند باعث بروز حواشی بسیاری برای فیلم شد.

منابع نزدیک می گویند: «فشار رسانه ها و مردم بر آنها زیاد بوده است. آنها در طول این رابطه فراز و نشیب های بسیاری داشته اند.»

در ماه سپتامبر 40 نفر از خدمه و تیم تولید فیلم بیانیه ای را صادر کردند. این تیم گفت: “به عنوان یک خدمه، از پرداختن به شایعات پوچ در مورد فیلمی که به آن افتخار می کنیم اجتناب کرده ایم. اما احساس می کنیم که باید “منابع” ناشناس ذکر شده را اعلام کنیم تا تمام این مشکلات تمام شود.”

وایلد

دلیل پنهان نمودن رابطه هری و اولیویا

کارگردان Booksmart قبلاً به Vanity Fair توضیح داد که چرا جزئیات عاشقانه خود را با استایلز خصوصی نگه می دارد: “من فکر می کنم وقتی پنجره را باز می کنید. نمی توانید از ورود پشه ها عصبانی شوید.”

در همین حال استایلز در ماه آگوست به رولینگ استون گفت که می‌خواهد زندگی شخصی خود را نیز مخفی نگه دارد.

او به این نشریه گفت: «من هرگز در مورد زندگی ام به صورت علنی صحبت نکرده ام و متوجه نشده ام که این کار برایم چه سودی خواهد داشت. همیشه نسخه‌ای از یک روایت وجود خواهد داشت. اما من به این نتیجه رسیده ام که نیازی نیست برای تغییر این روایت وقت صرف کنم.»

اگرچه این هنرپیشه و خواننده برنده گرمی هرگز رابطه خود را تایید نکردند. اما وایلد اغلب در میان جمعیت در برنامه‌های Love on Tour استایلز دیده می‌شد و در موارد متعدد از او عکس گرفته می شود.

این دو در ژوئیه 2021 در حال بوسیدن روی یک قایق تفریحی در مونت آرجنتاریو ایتالیا دیده شدند. در ماه نوامبر طرفداران متوجه شدند که وایلد همان گردنبند صلیب طلایی که استایلز برای مراسم گرمی در یک نمایش مد استفاده کرده بود را به گردن دارد. آنها همچنین در ماه می گذشته در ایتالیا با هم عکس گرفتند.

در مصاحبه ای با Vogue که در دسامبر 2021 منتشر شد. وایلد به نام خواننده سابق One Direction خطاب نکرد. اما گفت که او “خوشحال تر از همیشه بوده است.”

او گفت: «بدیهی است که انتشار اخبار نادرست واقعا وسوسه انگیز است. “اما من فکر می کنم چیزی که مهم است خوشحالی شماست. وقتی خوشحال هستید دیگر مهم نیست که غریبه ها در مورد شما چه فکر می کنند. تنها چیزی که برای شما مهم است این است که چه چیزی واقعی است و چه چیزی را دوست دارید و چه کسی را دوست دارید.”

منبع People

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =