فیلم‌های جدید ارباب حلقه ها به دنیایی شبیه به جنگ ستارگان تبدیل خواهد شد

فیلم‌های جدید ارباب حلقه ها

طبق گزارش‌ها ارباب حلقه‌ها قرار است با تولید فیلم‌های جدید به مجموعه‌ای شبیه به جنگ ستارگان برای برادران وارنر دیسکاوری و آمازون تبدیل شود.

دنیای سینمایی دیگری در حال شکل‌گیری است. زیرا ارباب حلقه‌ها امیدوار است به یک فرنچایز عظیم تبدیل شود که بتواند موفقیت‌های جهان جنگ ستارگان را تقلید کند. ارباب حلقه‌ها با تمرکز بر داستان‌های بسیاری از سرزمین میانه اثر جی آر آر تالکین، چندین اسپین آف از جمله هابیت و سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت داشته است. در حالی که ممکن است فرودو و سم داستان‌هایشان به پایان رسیده باشد. به نظر می‌رسد که این جهان هنوز فضایی برای رشد دارد.

قبلاً اعلام شده بود که استودیوی اصلی در حال ساخت فیلم‌های جدید ارباب حلقه ها است. به این امید که بتواند جادوی سه‌گانه اول را بازیابی کند. برادران وارنر و آمازون اکنون بر تمایل خود برای ایجاد جهانی که بتواند رقیب جنگ ستارگان باشد تاکید می کنند.

فیلم‌های جدید ارباب حلقه ها

داستان فیلم‌های جدید LOTR درباره چه چیزی می‌توانند باشند؟

با توجه به داستان‌های موجود در دنیای غول‌پیکری که تالکین خلق کرده است. ایجاد ایده‌هایی برای فیلم‌های جدید ارباب حلقه ها نباید خیلی سخت باشد.

ساده ترین فرصت، بازسازی سه گانه هابیت و ارباب حلقه ها است. این را می توان یا به عنوان یک بازسازی واقعی یا با تغییر دیدگاه به گندالف، الف ها یا حتی گولوم انجام داد. این فیلم‌ها همچنین می‌توانند زندگی آراگورن را کاوش کند.

طبق خبرهای سینمایی مووی 21 فیلم‌های جدید همچنین می تواند داستان های جدیدی را توسعه دهد که فراتر از کتاب های تالکین باشد. با وجود بسیاری از کارهای تالکین و استخراج حلقه‌های نیرو از The Silmarillion، ساخت فیلم از داستان‌ها می‌تواند به گسترش چشم‌انداز ارباب حلقه‌ها برای سال‌های آینده کمک کند. صرف نظر از این، اگر برادران وارنر دیسکاوری و آمازون واقعاً بخواهند دنیایی شبیه جنگ ستارگان ارباب حلقه ها بسازند. باید آن را با دقت بسیار بسازند.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + هشت =