بدلکار هریسون فورد در جریان اعتصاب بازیگران خود را به آتش کشید

بدلکار هریسون فورد

اعتصاب SAG-AFTRA در حال گرم شدن است. در جریان این اعتصاب بدلکار هریسون فورد که در فیلم جدید اینیدیانا جونز حضور داشت خودش را آتش زد. مایک ساسا بدلکار در پست اینستاگرام خود گفت: ” ما می‌خواستیم بیانیه‌ای بدهیم و فکر می‌کنم این کار را انجام دادیم!”

مایک ماسا بازیگر بدلکاری بخشی از جمعیت بدلکاران بود که در محل یک شرکت خودروسازی به عنوان بخشی از اعتراضات تجمع کردند.

پست اینستاگرامی به اشتراک گذاشته شده توسط ماسا و بازیگر بدلکاری النا سانچز لحظه ای را ثبت کرد که ماسا روی یک صحنه موقت در پشت کامیون رفت و خود را به آتش کشید.

بدلکار هریسون فورد

اعتراض بدلکاران

در این ویدئو ماسا بدلکار هریسون فورد را می‌توان دید که در امتداد صحنه قدم برمی‌دارد. تخته‌ای در دست دارد و کت و شلواری بر تن دارد که آتش گرفته است. سانچز در توضیح مشترک خود با اشاره به اتحاد تهیه کنندگان فیلم و تلویزیون نوشت: «ما از سوختن توسط AMPTP خسته شده ایم.» سانچز نیز در این مراسم سخنرانی کرد و خواستار پرداخت دستمزد بهتر برای اعضای اتحادیه SAG شد.

النا در این رویداد گفت: “87٪ از 160000 عضو بازیگر SAG کمتر از 26000 دلار در سال درآمد دارند. این بدان معناست که آنها واجد شرایط بیمه درمانی نیستند.”

ماسا پس از انجام کار خود پست دیگری گذاشت و گفت: ” ما می خواستیم بیانیه ای بدهیم و فکر می کنم این کار را انجام دادیم! دیدن چنین مشارکت بزرگی از سوی جامعه بدلکاری محلی و بازیگرانی که برای حمایت از ما حاضر شدند بسیار عالی بود. روز بسیار خوبی بود!”

طبق صفحه IMDB ماسا برای کار در نمایش هایی مانند ” Stranger Things “، ” Star Trek” و اخیراً ” Indiana Jones and the Dial of Destiny ” به ایفای نقش پرداخته است. او حتی دوران حضور خود در مجموعه «ایندیانا جونز» را با چند عکس از پشت صحنه در اینستاگرامش شرح داد.

سانچز گفت که “از حمایت و محبتی که او و همکارهای بدلکاری اش از مردم سراسر جهان دریافت می کنند، بسیار ممنون است.” “ما مشتاقانه منتظریم که زمانی که AMPTP یک دستمزد عادلانه به ما پرداخت کند، به کار خود بازگردیم.”

کلیپ بدلکاری ماسا:

منبع Yahoo

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =