شنا سوئدی کریس پرت روی زمین پمپ بنزین

کریس پرت

کریس پرت در حالی که در یک پمپ بنزین بود و باک ماشین خود را پر می کرد و همسرش کاترین شوارتزنگر داخل  ماشین نشسته بود. تصمیم گرفت یک تمرین ورزشی کوتاه انجام دهد و شروع به انجام ورزش شنا سوئدی کرد.

کریس پرت 43 ساله برای ورزش کردن نیازی به باشگاه ندارد! این بازیگر روز پنجشنبه در حالی که داشت ماشینش را پر از بنزین می‌کرد، روی زمین پمپ بنزینی در سانتا باربارا، کالیفرنیا در حال انجام شنا سوئدی بود. جالب اینجاست که کریس بر روی تک تک حرکات خود تمرکز داشت و با دقت تمام تمرینات شنا را انجام می داد.

کریس پرت

او در طول سفر یک تیشرت آستین کوتاه آبی با طرح ارتشی، شلوارک مشکی و کلاه بیسبال آبی به تن داشت. همسر او، کاترین شوارتزنگر نیز در سفر همراه او بود که روی صندلی نشسته بود. این دو پس از پر کردن باک ماشین، به سمت Cat Cora رفتند، جایی که کریس دو کیسه پر از غذا را خریداری نمود.

فردای آن نیز کریس در حال گردش دیده شد. او در Montecito Country Mart مشغول خرید بود و دوباره بنزینش را پر می کرد. با اینکه هوای منطقه بسیار گرم بود اما کریس بسیار خوشحال و راضی به نظر می رسید.

کریس پرت

پیش از این سفر، کریس برای تبریک جشن تولد 10 سالگی پسرش تیتر خبرها شده بود. کریس در کنار متن تبریک تولد چنین نوشته بود “ده!!؟؟ چی !؟ دو رقمی!! باورش سخته که ده سال گذشته!! تو بهترین پسر، ماهیگیر، پیشاهنگ، خواننده، ریاضیدان، خیال‌پرداز، بوکسور و دوست هستی. دوستت دارم بچه!»

منبع Hollywoodlife

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =