تریلر سریال The Bear فصل دوم

تریلر سریال The Bear

تریلر سریال The Bear فصل دوم منتشر شد. خرس یک مجموعه تلویزیونی درام آمریکایی است که توسط کریستوفر استورر ساخته شده‌است. در ۲۳ ژوئن ۲۰۲۲ در شبکه FX on Hulu پخش شد. و جرمی آلن وایت، ایبون ماس- باچراک، آیو ادبیری، لیونل بویس، لیزا کولون-زایاس، و ابی الیوت در آن بازی کردند.در ۱۴ ژوئیه ۲۰۲۲، این سریال برای فصل دوم تمدید شد.

این سریال مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. فصل اول سریال «خرس» جوایز زیادی از طرف اتحادیه بازیگران، نویسندگان و تهیه‌کنندگان آمریکا دریافت کرد در حالی که وایت برنده گلدن گلوب بهترین بازیگر مرد نقش اول در یک سریال کمدی یا موزیکال شد.

«ادوین لی گیبسون»، «متی متیسون»، «ایان ماس-باکراک»، «آیو ادبیری»، «ابی الیوت»، «لایونل بویس» و «لیزا کولون-زایاس» دیگر بازیگران این سریال در فصل اول بودند. «باب اودنکرک» بازیگر «برکینگ بد» (Breaking Bad) و «بهتر است با سال تماس بگیرید» (Better Call Saul) یکی از بازیگران مهمان فصل دوم «خرس» خواهد بود.

 

داستان سریال

یک سرآشپز جوان از دنیای غذاخوری‌های خوب به خانه در شیکاگو می‌آید تا مغازه ساندویچ فروشی ایتالیایی گوشت گاو خانواده اش را اداره کند. اما مسیر افتتاح این رستوران بسیار پرفراز و نشیب است. اما باید دید که جرمی می تواند این رستوران را در موعد مقرر افتتاح کند یا خیر.

فصل دوم سریال «خرس» در قالب ۱۰ اپیزود ساخته شده و ۲۲ ژوئن پخش خواهد شد.

تریلر سریال The Bear فصل دوم :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − ده =