هری استایلز درباره ماجرای کریس پاین سکوت خود را شکست

کریس پاین

صحبت های غافلگیرکننده هری استایلز، ممکن است به روی کریس پاین آب دهان انداخته باشم. استایلز در آخرین کنسرت خود رسماً در مورد این موضوع اظهار نظر کرد.

هری در آخرین کنسرت در شهر نیویورک سکوت خود را شکست و در مورد شایعات بین او و کریس پاین در اکران Don’t Worry Darling در ونیز صحبت کرد. طی چند هفته گذشته، گفتگوهای زیادی پیرامون دومین فیلم کارگردان اولیویا وایلد صورت گرفت. از بحث درباره تریلر، خود فیلم، مشکلات بین وایلد و پیو، جدا شدن شیا لابوف و در نهایت مشکل بین هری استایلز و کریس پاین. شاید بتوان گفت فیلم Don’t Worry Darling بدنام ترین فیلم پاییز امسال باشد.

کریس پاین

اخیراً ویدیویی از اولین نمایش « Don’t Worry Darling» در جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز در فضای مجازی منتشر شد و درام جدیدی را برای این فیلم ایجاد کرده است. به نظر می‌رسد در این ویدیو استایلز در حال انداختن آب دهان روی پاین است. از آن زمان تاکنون اینترنت مملو از میم ها و نظریه ها بوده است. نمایندگان Pine بعداً بیانیه ای منتشر کردند و کل این داستان را “ساختگی و یک توهم” خواندند.

صحبت های استایلز در کنسرت

تا به حال، استایلز در مورد این موضوع سکوت کرده بود. روز چهارشنبه، استایلز به محل اقامت چند هفته‌ای خود در گاردن نیویورک بازگشت و در بین کنسرت خود به این جنجال اشاره کرد. این خواننده به شوخی گفت: “خیلی سریع به ونیز رفتم تا روی کریس آب دهان پرت کنم.”

به نظر می رسد که این ادعا شده هرگز اتفاق نیفتاده است.مطمئناً اولین ویدیوی « Don’t Worry Darling » مشکوک است. اما به سختی می‌توان گفت که چه اتفاقی در آنجا افتاده است. فقط پاین و استایلز می‌دانند که واقعاً چه چیزی اتفاق افتاده است.با این حال، همانطور که به اکران Don’t Worry Darling نزدیک تر می شویم بدون شک این شایعات نیز بیشتر مطرح خواهند شد.

کریس پاین

به احتمال زیاد استایلز و پاین چند مصاحبه دیگر در پیش از اولین نمایش در 23 سپتامبر انجام دهند. این کار به هر دو بازیگر فرصت می دهد تا در مورد این موضوع بیشتر اظهار نظر کنند. وقتی صحبت از درام « Don’t Worry Darling» به میان می‌آید، می‌توان گفت که ناظران از قبل نظرات خود را در مورد اتفاقی که رخ داده است آماده دارند.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =