آیا هری استایلز روی کریس پاین آب دهان انداخت؟

هری استایلز

هری استایلز در جشنواره فیلم ونیز ظاهراً روی کریس پاین آب دهان انداخت. این موضوع شایعات بسیاری را به دنبال داشت و بسیار خبر ساز شد.

داستان فیلم اولیویا وایلد بر روی آلیس (فلورنس پیو) و جک چمبرز (استایلز) متمرکز است. زوج جوانی که به شهر جدید نقل مکان می‌کنند. شهری که ظاهر عجیب و جالبی دارد و توسط کارفرمای جک ساخته شده است. پس از گذشت مدتی آلیس مشکوک می شود که این شهر جدید رازهای تاریکی دارد. پس از آن همه چیز شروع به آشکار شدن می کند. پاین نقش فرانک، رهبر شهر مرموز را بازی می کند. این فیلم در زمان ارائه تریلر و همچنین اکران در جشنواره ونیز جنجال های بسیاری داشت. از جمله جدایی پر دردسر ستاره اصلی آن شیا لابوف، و شایعه‌ای که بین اولیویا وایلد و فلورنس پیو وجود داشت. در نهایت نیز مسئله ای که بین استایلز و پاین پیش آمد.

ویدئویی از درگیری ظاهری بین استایلز و پاین به شایعات در این مورد دامن زد. فیلم Don’t Worry Darling اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره فیلم ونیز داشت. ویدئویی از این رویداد کریس پاین را در صندلی خود همراه با اولیویا وایلد در سمت راست و صندلی خالی در سمت چپ نشان می دهد که در حال تشویق کردن است.

چند ثانیه بعد استایلز از راه رسید. به پایین نگاه کرد. ظاهراً قبل از نشستن روی پاین آب دهان انداخت. سپس اولیویا و پاین تشویق کردن را متوقف کردند. هری نیز به فردی خارج از تصویر دست تکان داد و لبخند زد. از زمان انتشار این ویدئو، تئوری های متعددی در فضای مجازی منتشر شده است. کاربران دیوانه وار در مورد اینکه آیا استایلز واقعاً به روی کریس پاین آب دهان پرت کرده یا نه در حال بحث هستند.

هری استایلز

آیا هری استایلز واقعاً به کریس پاین آب دهان پرت کرد؟

همانطور که گفته شد، مطابق با ویدیوی که پخش شده استایلز از پایین به پاین نگاه می کند. ظاهراً با دهان خود حرکتی مانند آب دهان انداختن را انجام می دهد. سپس پاین قبل از اینکه دستش را پایین بیاورد و عینکش را از روی صندلی خود بردارد دست از تشویق کردن کشید. در نگاه اول به نظر می رسید که استایلز روی همبازی خود آب دهان انداخته است. با این حال، نماینده کریس پاین در بیانیه‌ای (از طریق پیپل) تصریح کرد که استایلز به روی این بازیگر آب دهان پرت نکرده است و برخلاف تصور رایج، بین آنها اختلافی وجود ندارد:

“این یک داستان مضحک است. یک شایعه و حرف ساختگی که نتیجه یکسری توهمات است. مردم نیز در فضای آنلاین خیلی راحت فریب می خورند و شروع به حدس و گمان های احمقانه نمی کنند. واضح است که هری استایلز بر روی کریس پاین آب دهان پرت نکرده است. چیزی جز احترام بین این دو مرد وجود ندارد و هر حرفی دیگری در این باره واضح است که می خواهند یکسری حرف و حدیث درست کنند. “

این بیانیه را می توان مدیریت روابط عمومی برای دور نگه داشتن توجه منفی از فیلم در نظر گرفت. با توجه به جنجال‌های مختلف پیرامون فیلم Don’t Worry Darling ممکن است امتیاز دهی درباره فیلم در Rotten تحت تاثیر قرار گیرد. با این حال، به نظر می رسد شواهدی از بی گناهی استایلز وجود دارد.

یکی از کاربران توییتر یکسری تصاویر با پخش آهسته از این رویداد را منتشر کردند، که نشان می دهد چیزی از دهان هری استایلز خارج نمی شود. به نظر می رسد که هری در حالی که به سمت نشستن خم شده بود، حالت چهره ای درهم داشت. این فیلم همراه با بیانیه پاین می تواند احتمال وجود مشکل بین این دو بازیگر را از بین ببرد.

هری استایلز

چرا مردم فکر می کنند که هری استایلز روی کریس پاین آب دهان پرت کرده است؟

به گفته نماینده پاین، استایلز به روی بازیگر آب دهان پرت نکرده است. اما چه چیزی باعث شد مردم باور کنند که این اتفاق افتاده است؟ واقعیت این است که  رفتار این دو بازیگر در فیلم به گونه ای بود که به شایعات دامن زد. پس از آن نیز رفتار پاین که دست از تشویق کردن کشید و پایین نگاه کرد این شایعه را تقویت کرد.

تئوری های دیگر درباره آنچه بین هری استایلز و کریس پاین رخ داد

تئوری های دیگری نیز در رابطه با آنچه که بین این دو بازیگر اتفاق افتاد در فضای مجازی منتشر شد. اولین مورد این بود که استایلز واقعاً روی پاین آب دهان انداخت، اما این فقط یک کار یا شوخی همراه با بازیگوشی بین آن ها بود. اما با توجه به بیانه رسمی پاین این موضوع غیر ممکن است و فرضیه آن رد می شود.

 احتمال دیگر این است که کریس به پایین نگاه می کرد و می خواست عینک آفتابی خود را که روی صندلی او قرار داشت بردارد و به همین دلیل به پایین نگاه کرد. با توجه به اظهارات پاین، به نظر می رسد محتمل ترین نظریه باشد.  

در پایان موضوع هر چه که باید تا مدت ها این داستان و شایعه همراه با این فیلم خواهد بود. اما ممکن است این شایعات برای اکران فیلم و جذب مخاطب سودمند باشد. زیرا ممکن است مخاطبان تشویق شوند که فیلم را صرفاً به دلیل کنجکاوی تماشا کنند. جدای از جنجال ها، به نظر می رسد که هری استایلز به کریس پاین آب دهان پرت نکرده است.

منبع Screenrant

فیلمی که به شایعات دامن زد:

در حال بارگذاری پخش کننده...

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + هجده =