اولیویا وایلد شایعه دشمنی با فلورنس پیو را رد کرد

اولیویا وایلد شبیه کسی نیست که با فلورنس پیو سر و کله می‌زند. وایلدبیشتر سعی دارد تا حواشی و شایعات در مورد اختلاف بین کارگردان و بازیگر را از بین ببرد.

وایلد روز دوشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی که برای فیلم “Don’t Worry Darling” برگزار شد، شرکت کرد. خطاب به حضار در اتاق گفت سعی کنید افکار باطل را از بین ببرید. اولیویا در جشنواره فیلم ونیز در پاسخ به سوالی در مورد شایعات درگیری با فلورانس این مورد را تکذیب کرد. همچنین از فلورنس بسیار تعریف و تمجید نمود.

فلورنس پیو

همانطور که اطلاع دارید در مورد فیلم “Don’t Worry Darling” مشکلات زیادی به وجود آمد. از پخش تریلر و اجبار برای سانسور بخش هایی در تریلر تا شایعاتی که فلورنس در مورد چگونگی پایان فیلمبرداری در سال  2020داشت. پس از آن نیز طبق گزارش ها اولیویا شروع به قرار ملاقات با هری استایلز کرد.

اولیویا وایلد، هری و فلورنس پیو همگی به طور جداگانه به ونیز آمدند. اولیویا توضیح داد که فلورنس مشغول فیلمبرداری دنباله “Dune” در بوداپست بوده است. در صورتی تیموتی شالامی نیز همراه با فلورنس پیو در فیلمبرداری فیلم  “Dune 2” حضور داشت. اما چند روز زودتر به مراسم ونیز رسید. هری نیز تازه از یک کنسرت در نیویورک بازگشته بود.

فلورنس پیو

در نهایت همگی به موقع برای اولین نمایش فیلم آماده شدند و عکس های دسته جمعی گرفتند. اما اولیویا وایلد به عنوان نکته آخر میگوید که همه چیز تنها شایعه و سر و صدای بی مورد است. تنها چیزی که دارم بگویم این است که “Don’t Worry Darling”.

منبع Tmz

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 5 =