جیمز گان حضور هارلی کوین در DCEU را تایید کرد

هارلی کوین

کارگردان جیمز گان درباره نقش آینده هارلی کوین (مارگو رابی) در DCEU صحبت می کند و با اطمینان خاطر آینده او را تأیید می کند.

کارگردان جیمز گان نقش آینده هارلی کوین در DCEU را تایید کرد. این شخصیت با بازی مارگو رابی یکی از بهترین انتخاب‌های بازیگری در  سوپر هیرو sandbox است. از زمان حضور در جوخه انتحار دیوید آیر نیز تبدیل به یکی از محبوب‌ترین طرفداران شده است. او دو بار دیگر این نقش را تکرار کرد، در Birds of Prey کتی یان و جوخه انتحار گان.

هارلی کوین

اگرچه علاقه آشکاری برای حضور بیشتر هارلی کویین در DCEU وجود دارد. اما تغییرات اخیر برادران وارنر باعث نگرانی در مورد انتظارات طرفداران سرتاسر جهان شده است. شایان ذکر است که پس از تغییر مدیریت، استودیو در حال تغییر رویکرد به فرانچایز ابرقهرمانی خود است. این تغییرات شامل لغو فیلم Batgirl می شود. فیلمی که قرار بود سکوی پرتاب باربارا گوردون به کارگردانی لزلی گریس باشد و با بودجه 90 میلیون دلاری تقریباً به اتمام رسیده بود. برادران وارنر همچنین استراتژی MCU مارول استودیوز را در نحوه پیشبرد DCEU به طور جدی دنبال می کنند. با توجه به همه این تغییرات، می توان تصور کرد که آینده این فرانچایز به طور قابل توجهی متفاوت به نظر می رسد.

توییت گان

خوشبختانه برای طرفداران هارلی کوین، گان قبلاً تاییدیه را گرفته است که برای حضور دیگری در DCEU برنامه ریزی شده است. پس از ادای احترام به سازندگان اصلی این ضد قهرمان شرور، از فیلمساز پرسیده شد که آیا شخصیت رابی به فرانچایز بازخواهد گشت یا خیر، و او پاسخ داد “بله”. پاسخ توییت گان را در زیر بخوانید:

هارلی کوین

در حال حاضر به گزارش مووی 21 تنها شش فیلم تایید شده DC وجود دارد. با فیلم Joker: Folie à Deux با بازی  لیدی گاگا و واکین فینیکس که در سال 2024 به پایان می رسد. با نگاهی به لیست قدیمی دی سی فیلمز، Peacemaker گان در HBO Max محتمل ترین پروژه ای است که هارلی کوین دوباره در آن به ایفای نقش بپردازد. جدا از این واقعیت که او رابطه ای با Peacemaker دارد، بدون شک حضور آنها در جوخه انتحارجالب ترین سناریو نیز خواهد بود. زیرا جان سینا که یک ضد قهرمان است هنوز توسط هم تیمی هایش در Task Force X مرده تلقی می شود.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + ده =