عذرخواهی خالق اتک آن تایتان بخاطر پایان داستان

عذرخواهی خالق اتک آن تایتان

هاجیمه ایسایاما در اولین حضور خود در ایالات متحده از طرفداران به دلیل پایان جنجالی سریال تحسین‌شده‌اش Attack on Titan عذرخواهی کرد. با جزئیات بیشتر عذرخواهی خالق اتک آن تایتان با مووی 21 همراه باشید.

مانگاکای اتک آن تایتان در 19 نوامبر در پنلی در Anime NYC شرکت کرد و در آنجا به سوالات مربوط به مجموعه پاسخ داد. یکی از سوالات پرسید‌ه شد‌ه این بو‌د: “آیا می د‌انستید از همان ابتدا چگو‌نه می خواهید به Attack on Titan پایان د‌هید؟” ایسایاما از طریق یک مترجم پاسخ داد که هنوز در خود تردید دارد که چگونه پایان سریال را نو‌شته است. “من هنوز در این مورد درگیری می کنم.” گفت: از این بابت خیلی متاسفم.

طرفداران با دید‌ن آسیب پذیری ایسایاما با موج عظیمی از حمایت روبرویش کردند، کف زدند و فریاد زدند و گفتند که او را دوست دارند. نمایش مهربانی به قدری غافلگیر کننده بود که نزدیک بود ایسایاما را به گریه بیاندازد. خالق حمله به تایتان در پایان پنل از طرفداران برای حمایتشان تشکر کرد. مانگاکا گفت: “با تحمل احساسات سنگین، تا دیروز که در حین عقد قرارداد با هواداران روبرو شدم، مدت زیادی در حال نبودم. طرفداران به من گفتند که پایان عالی بو‌د و آنها عاشق پایان بودند و این باعث خوشحالی من شد و آمد‌ن به نیویورک تجربه خوبی برای من بود.”

متن عذرخواهی خالق اتک آن تایتان

طرفداران از پایان مانگا ناامید بودند

ایسایاما در 19 سالگی یک نسخه 65 صفحه ای از حمله به تایتان را ایجاد کرد. او در ابتدا این وان‌شات را به Weekly Shōnen Jump ارسال کرد، اما زمانی که دپارتمان به او توصیه کرد که داستان را متناسب با مجله تغییر دهد، او به Weekly نقل مکان کرد. مجله Weekly Shōnen، جایی که پخش مجموعه خود را در سال 2009 آغاز کرد و پس از 11 سال در آوریل 2021 به پایان رسید. طرفداران با پایان حمله به تایتان استقبالی خصمانه کردند، و بسیاری از خوانندگان از اینکه ظاهراً چیزی که نمایش داد‌ه شد‌ه بود با شخصیت‌پردازی قهرمان داستان ارن یگر در تناقض است و توسعه شخصیت‌های دیگر را نفی می‌کند، ناامید شده‌اند. برخی از طرفداران پایان را به دلیل تعدد حفره‌های داستانی، لغو تمام اتفاقات قبل از پایان و پیچیدگی داستانی نامطلوب مورد انتقاد قرار دادند.

ایسایاما از طرفداران خواست مهربان باشند

خشونت‌ها آنقدر شدید بود که ایسایاما قبل از حضورش در Anime NYC پیامی نوشت و از طرفداران خواست تا با او مهربان باشند. او و کارکنان به دلیل پایان یا‌فتن حمله به تایتان، تهدیدهای زیادی به مرگ دریافت کرده بودند. در مصاحبه ای در ماه مه 2021، مانگاکا به انتقادات پایانی پرداخت. او با اعتراف به اینکه اوج اثر برای او چالش برانگیز بود، گفت که پشیمان است که نتوانسته آن را به درستی بیان کند و از طرفداران ناامیدشده عذرخواهی کرد. بعد از جلد آخر مجله، ایسایاما هشت صفحه دیگر را به جلد 34 اضافه کرد، اگرچه پایان همان باقی ماند.

حمله به تایتان داستان پسر جوانی به نام ارن یگر را دنبال می کند که شاهد مرگ غم انگیز مادرش پس از حمله انسان‌نماهای آدم خوار غول پیکر به نام تایتان ها است که او را می خوردند. ارن و دوستان دوران کودکی اش میکاسا و آرمین برای تبدیل شدن به هنگ اکتشاف، گروهی نخبه از مبارزان که ماموریتشان کشتن تایتان ها و در نهایت آزادی بشریت است، آموزش می بینند. همانطور که ارن به سمت هدف خود برای از بین بردن تمام تایتان ها تلاش می کند، به زودی راز تاریکی را در مورد گذشته خود کشف می کند که مسیر سفر او را تغییر می دهد.

در روز های اخیر با انتشار ویژوال جدیدی از بخش نهایی فصل چهارم اتک آن تایتان اعلام شد که ادامه سریال ۲۰۲۳ منتشر خواهد شد.

منبع: CBR

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 7 =