تراویس اسکات خیانت به کایلی جنر را تکذیب کرد

تراویس اسکات

شایعاتی مبنی بر خیانت تراویس اسکات با یک مدل اینستاگرامی به کایلی جنر بود در میان بود. تراویس اسکات با صدور بیانیه ای آشنایی با Rojean Kar را که سال ها پیش شایعات تقلب با او بر سر زبان ها بود را تکذیب کرد. در حالی که او به نظرات درباره روابطش با کایلی جنر واکنش نشان داد.

تراویس اسکات شریک زندگی کایلی جنر، پس از اینکه خود را در یک رسوایی تقلب درگیر دید اشتباه خود را نپذیرفت و آن را انکار کرد.

اواخر هفته گذشته مدل اینستاگرام Rojean  که سال ها پیش شایعاتی درباره اش در فضای مجازی منتشر شده بود را تکذیب کرد. در استوری اینستاگرام خصوصی خود ویدیویی را به اشتراک گذاشت که رپر Astroworld را در صحنه فیلمبرداری نشان می داد و گمانه زنی هایی در مورد ملاقات این دو نفر را افزایش داد. تراویس سپس بیانیه ای را در حساب کاربری خود منتشر کرد.

تراویس اسکات

اظهارات تراویس در اینستاگرام

او در پست خود در IG Stories نوشت: ” خیلی چیزهای عجیب و غریبی در جریان است.” “یک نفر داشت یواشکی از ما عکس می گرفت. اما من کار خود را انجام میدادم یک مجموعه بود در حالی که من یک ویدیو را کارگردانی می کردم. این را برای آخرین بار می گویم. من این شخص را نمی شناسم. من هرگز با آن نبوده ام. پس لطفاً از بازی های سایبری مداوم و داستان سرایی تخیلی دست بردارید.”

همانطور که در The Shade Room دیده می شود. Rojean  در یک ویدئوی سلفی که در IG Stories او منتشر شد. به اظهارات تراویس پاسخ داد و او را به دروغ گفتن و خیانت به کایلی که با او دو فرزند دارد، متهم کرد.

گفتی من را نمی‌شناسی و هرگز با من نبوده‌ای، وقتی قطعاً با من بوده‌ای. وقتی که همه تو را با من دیده‌اند. عکس‌ها و ویدیوهایی از تو دارم.

Rojean  ادامه داد: “امروز ولنتاین، من تو را دیدم. از در بیرون دویدم و تو را دیدم. آیا ما هم وانمود می کنیم که این اتفاق نیفتاده است؟ مثلاً بیا. تو هر شب به آن عوضی خیانت می کنی.

تراویس در ولنتاین

طبق اخبار سلبریتی مووی 21 تراویس بعداً در IG Stories خود عکسی از یک میز شام با مضمون روز ولنتاین به تاریخ 14 فوریه منتشر کرد. او نوشت: “اگر شما در روز پنجم سر میز نبودید، پس با من نبودید.”

تراویس اسکات

Rojean هفته گذشته کلیپ فیلمبرداری را به اشتراک گذاشته بود که تراویس در آن بود و زیر پست خود را که توسط The Shade Room نیز تکرار شده بود، نوشته بود: “من کارگردانی obvi را بر عهده دارم.” با توجه به اسکرین شات ارسال شده توسط مجله Cosmopolitan، او بعداً در یک کامنتی که اکنون حذف شده است، نوشت: “من حتی متوجه حضور او نشدم. ” و همچنان این تکذیب ها از سوی تراویس ادامه دارد.

این تصویر همچنین نشان می‌دهد که Rojean  بعداً به کاربری که به کایلی اشاره کرده بود، پاسخ داد و گفت: “شاید شما تمام روز به او فکر می‌کنید، اما مطمئن نیستم.”

E! News برای اظهار نظر بیشتر در مورد صحبت های Rojean  ، تراویس و نمایندگان کایلی گفتگوهای انجام شده اما  تاکنون پاسخی دریافت نشده است.

شایعات عاشقانه در مورد این دو اولین بار در سال 2019 منتشر شد. و کاربران حدس می زدند که این موضوع برای او و کایلی بسیار دردسرساز بوده است زیرا در سال 2019 در روابط آن ها مشکل ایجاد شد تا جایی که از یکدیگر فاصله گرفتند. او در آن زمان گزارش‌هایی مربوط به IG Stories خود را تکذیب کرد. همچنین یک منبع نزدیک به تراویس گفت که “هر شایعه تقلب کاملاً نادرست است.”

منبع Eonline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + شانزده =