تریلر فیلم ?Are You There God با بازی ریچل مک‌آدامز

تریلر فیلم ?Are You There God

تریلر فیلم Are You There God? منتشر شد. خدایا اونجا هستی؟ من هستم، مارگارت (Are You There God? It’s Me, Margaret) یک فیلم کمدی-درام آمریکایی به نویسندگی و کارگردانی کلی فرمون کریگ است که بر اساس رمانی به همین نام نوشته جودی بلوم در سال 1970 ساخته شده است. ابی رایدر فورتسون در نقش شخصیت اصلی مارگارت سایمون و ریچل مک آدامز در نقش مادرش باربارا بازی می‌کنند. «بنی سفدی» در نقش «هرب سایمون»، «کتی بیتس» در نقش «سیلویا سایمون»، «گری هیوستون» در نقش «پل هاچینز»، «میا دیلون» در نقش «مری هاچینز»، و «ال گراهام» در نقش «نانسی ویلر» ظاهر خواهند شد.

 این فیلم قرار است در تاریخ 28 آوریل 2023 توسط Lionsgate اکران شود.

 

داستان فیلم

مارگارت سایمون دانش آموز کلاس ششم و خانواده اش از شهر نیویورک به حومه نیوجرسی نقل مکان می کنند. از آنجایی که یکی از والدینش مسیحی و دیگری یهودی است، او به دنبال کشف هویت مذهبی خود می‌رود.

از طرفی دیگر مارگارت با دوستان جدید در مدرسه ای جدید، دوران بلوغ آشفته و پرفراز و نشیب را پشت سر می گذارد. او به مادرش باربارا (ریچل مک آدامز) که در تلاش است خود را با زندگی خارج از شهر بزرگ تطبیق دهد، و مادربزرگ (کتی بیتس) تکیه می کند. مارگارت از اینکه از نیویورک دور شده اند خوشحال نیست و دوست دارد همه چیز را به آنها یادآوری کند.

تریلر فیلم ?Are You There God

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − یک =