دیزی ریدلی به جنگ ستارگان بر میگردد ،جیمز منگولد فیلم جدید فرنچایز را کارگردانی میکند!

دقایقی پیش جشنواره StarWars Celebration برگذار شد و کاتلین کندی، رئیس لوکاس فیلم، اعلام کرد که دیزی ریدلی به جنگ ستارگان بر میگردد!

او گفت شخصیت ری اسکای واکر محور اصلی فیلم های جدید سینمایی «جنگ ستارگان» پس ازفیلم «The Rise of Skywalker» محصول سال 2019 خواهد بود. و جیمز منگولد فیلم جدید از Star Wars، این فرنچایز پرفروش را کارگردانی میکند.

اکنون دیزی ریدلی برای ایفای نقش مجدد شخصیت ری در فیلم بدون عنوان جنگ ستارگان باز خواهد گشت. کارگردان فیلم شرمین عبید-چنائی (خالق پاکستانی سریال میس مارول) و نویسنده آن استیون نایت (خالق پیکی بلایندرز) هستند.

داستان فیلم ۱۵ سال پس از وقایع فیلم Rise of Skywalker جریان دارد و و درباره بازسازی محفل جِدای جدید توسط ری اسکای‌واکر است. ری اسکای واکر محور اصلی فیلم های جدید جنگ ستارگان خواهدبود.

این پروژه چندین نقطه عطف مهم را برای این فرنچایز رقم می زند: عبید-چینوی اولین زن و اولین فرد رنگین پوستی است که فیلم «جنگ ستارگان» را کارگردانی می کند.

این فیلمساز پاکستانی برنده دو جایزه اسکار برای مستند کوتاه، در سال 2011 برای Saving Face” و در سال 2015 برای “A Girl in the River: The Price of Forgiveness,” شد و اخیراً دو قسمت از «میس مارول» را برای دیزنی پلاس کارگردانی کرده است.

.

جیمز منگولد فیلم جدید Star Wars را کارگردانی میکند.

دیزی ریدلی به جنگ ستارگان بر میگردد

اما خبر دیزی ریدلی به جنگ ستارگان بر میگردد، تنها خبر بزرگ نبود، اعلام شد جیمز منگولد (کارگردان Ford v Ferrari و Logan) یک فیلم از جهان استاروارز با عنوان “Dawn of the Jedi” رو کارگردانی خواهد کرد

فیلم “طلوع جدی” داستان زندگی اولین جدای 25 هزار را سال پیش از داستان سه گانه اصلی روایت خواهد کرد.

.

فیلم Mandalorian به کارگردانی دیو فلونی خالق سریال مندولرین!

دیزی ریدلی به جنگ ستارگان بر میگردد

دیو فلونی یکی از خالقین سریال Mandalorian یک فیلم‌ جدید و بدون نام Star Wars را کارگردانی می‌کند. این فیلم تکمیل‌ کننده‌ی سریال مندلورین و بین قسمت های VI و VII جنگ ستارگان جریان دارد و جنگ بزرگ مندولرین ها رو باز گو میکند.

فلونی در ساخت سریال The Mandalorian و سریال Star Wars: The Clone Wars نقش اساسی داشته. و بین طرفدارهای استار وارز به‌شدت محبوب است

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 13 =