شایا لباف در نقش الهه یونانی با ظاهری جدید و در خشان دیده شد

شایا لباف در نقش الهه یونانی

بازیگر «ترانسفورمرز» در مجموعه فیلم فرانسیس فورد کاپولا «مگالوپولیس» به ایفای نقش پرداخته است. شایا لباف در نقش الهه یونانی در این فیلم دیده می شود. شایا در آتلانتا با لباسی سفید و تزئین شده با جواهرات طلایی و تاج طلایی دیده شد.

همچنین شایا ناخن‌های مشکی براق و ابروهای نازک مداد کشیده اش را در این عکس ها به نمایش گذاشته است.

او در کنار گروهی از بازیگران A-listers بازی می‌کند. آدام درایور، آبری پلازا بازیگر «نیلوفر سفید»، داستین هافمن و لارنس فیشبرن بازیگران این فیلم پرستاره را تشکیل می‌دهند.

شایا لباف در نقش الهه یونانی

شایعات درباره فیلم مگاپولیس

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 عکس‌های منتشر شده از شایا لباف در نقش الهه یونانی باعث شد که شایعات زیادی ایجاد شود. از جمله اینکه گروهی از نزدیکان به این پروژه به هالیوود ریپورتر گفتند که پروژه ظاهراً در حال سقوط است. در زمان انتشار گزارش کاپولا گفت که تعداد زیادی از استعدادها، طراحان و «کل تیم جلوه‌های بصری» را از دست داده است.

اما کاپولا چنین صحبتی را رد کرد. او مصمم بود پول خود را در فیلم پرفروش سرمایه گذاری کند. او به این نشریه گفت: «من عاشق بازیگرانم هستم، عاشق چیزی هستم که هر روز به دست می‌آورم. بر اساس برنامه و بودجه پیش می روم. و این چیزی است که برای من مهم است.»

آخرین شکست شایا لباف مربوط به درام «نگران نباش عزیزم» بود. که توسط کارگردان اولیویا وایلد اخراج شد. البته در آن زمان گفته شد که شایا به دلیل ناهماهنگ بودن داستان و کاراکترش در فیلم کنار گذاشته شده است.

اما کلیپی منتشر شد که نشان می داد شایا از وایلد خواهش می کند و به او التماس می کند که اجازه دهد در گروه و تیم بازیگری فیلم بماند. گذشته پر فراز و نشیب لباف و سایر کارهای او و اخراج از فیلم اولیویا وایلد باعث شد که به اعتبار او خدشه وارد شود. اما شایا سعی کرد شهرت و اعتبار خود را دوباره به دست آورد.

شایا لباف در نقش الهه یونانی

مصاحبه شایا

شایا در مصاحبه ای در تابستان گذشته جزئیات تخلفات خود را شرح داد.

لباف در آن زمان اعتراف کرد: «من با زنان بدرفتاری می‌کردم و به سگ‌ها تیراندازی می‌کردم و با کمال میل به زنان بیماری‌های مقاربتی می‌دادم». او گفت: “آن کارها نفرت انگیز بودند. ذهن و مغز من فاسد شده بود. مادرم بیش از حد تصور خجالت زده بود.»

دوست دختر سابق او FKA Twigs از این بازیگر به دلیل آزاری که گفته می‌شود در طول رابطه‌شان متحمل شده بود شکایت کرد. او را متهم به “تعرض جنسی، تجاوز و ایجاد ناراحتی عاطفی” کرد.

تمام این اتهامات و مجموعه ای از مشکلات حقوقی به عنوان کاتالیزور باعث شد شایا تغییری به زندگی خود دهد و بتواند همه چیز را اصلاح کند.

شایا لباف در نقش الهه یونانی

اتهامات شایا

شاید معروف ترین برخورد لباف با قانون در سال 2014 بود که هنگام تماشای یک نمایش برادوی در حالت مستی بود. این بازیگر که با نزدیک به ده ها دستگیری مواجه شده است. ظاهراً در داخل سالن تئاتر سیگار می کشید و فریاد می زد و فحش می داد که باعث شد مقامات در حین وقفه بین نمایش او را دستگیر کنند.

سال بعد او به دلیل مستی در مکان عمومی و بار دیگر در سال 2017 همراه با اخلال در رفتار و ممانعت دستگیر شد. در همان سال او همچنین در جریان تظاهراتی در تاسیسات هنری ضد ترامپ در کوئینز دستگیر شد. جایی که ظاهراً مردی را گرفته بود و بر روی صورت او چندین خراش به جای گذاشته بود و او را به زمین هل داد. در آن زمان او به اتهام آزار و اذیت و آزار متهم شد.

اکنون بیش از 600 روز است که شایا یک زندگی جدید را شروع کرده است. یک منبع نزدیک به LaBeouf به Page Six گفت که این بازیگر رسوا شده “کاملا متعهد به زندگی سالم، تصمیم گیری بهتر و مراقبت از خود و خانواده اش است.” در نهایت نیز حضور شایا لباف در نقش الهه یونانی در فیلم جدید کاپولا می تواند یک سکوی پرتاب به سوی موفقیت برای او باشد.

منبع Nypost

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 1 =