تریلر سریال Liaison با بازی ونسان کسل

تریلر سریال Liaison

تریلر سریال Liaison منتشر شد. ارتباط (Liaison) یک مجموعه اینترنتی رو به پخش در ژانر دلهره‌آور است که توسط ویرجینی براک خلق شده و اپل تی‌وی پلاس آن را تولید و پخش خواهد کرد. اپل تریلر جدیدی از سریال تلویزیونی هیجان‌انگیز آینده‌اش Liaison منتشر کرده است که تا چند هفته دیگر در 24 فوریه 2023 در سرویس پخش تلویزیونی + Apple TV پخش خواهد شد. این مجموعه محصول مشترک انگلیس و فرانسه است. ونسان کسل، اوا گرین، پیتر مولان و ژرار لانون بازیگران سریال هستند. فیلم‌برداری این مجموعه از ژوئن ۲۰۲۱ در لندن آغاز شد و برای پخش در سال ۲۰۲۳ برنامه‌ریزی شده‌است. Liaison اولین سریال دو زبانه این پلتفرم به حساب می آید، زبان این سریال انگلیسی و فرانسوی است و داستان چندلایه از دسیسه های سیاسی، جاسوسی و اشتباهات گذشته را روایت می کند.

Liaison یک سریال شش قسمتی جدید است که اولین قسمت آن در جمعه، ۲۴ فوریه ۲۰۲۳ پخش می شود. و پس از آن هر هفته یک قسمت جدید هر جمعه تا ۳۱ مارس ۲۰۲۳، در Apple TV+ پخش می‌شود.

 

داستان سریال

خلاصه داستانی رسمی ای که از این سریال منتشر شده است بسیار ما را مشتاق تماشای آن می کند. در این خلاصه داستان آمده است: این سریال که در زمان معاصر روایت می شود نشان می دهند. که چگونه اشتباهات گذشته پتانسیل تخریب آیندۀ ما را دارد.

این سریال در تاریخ ۲۴ فوریه سال ۲۰۲۳ پخش خواهد شد.

تریلر سریال Liaison :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 15 =