موزه مادام توسو دبی از مجسمه مومی تیلور سوئیفت رونمایی کرد

موزه مادام توسو

مدیریت مادام توسو دبی اعلام کرد مجسمه مومی تیلور سوئیفت به این موزه اضافه شده است. ستاره موسیقی کانتری که به ملکه پاپ مشهور است، جدیدترین چهره ای ست که در صف شخصیت های معروف این موزه قرار گرفته است.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 در حال حاضر تیلور سوئیفت یکی از موفق ترین هنرمندان و خوانندگان در جهان است. همچنین به عنوان یک شخصیت الهام بخش برای زنان جوان در سراسر جهان شناخته می شود. مجسمه تیلور با لباس کاملا پوشیده در کنار مسجمه خانواده سلطنتی، رهبران جهان، ستاره های منطقه و شخصیت های ورزشی قرار گرفته است.

مجسمه مومی تیلور طوری طراحی شده که یادآور هشتمین آلبوم استودیویی او باشد. تیلور با این آلبوم برنده گرمی شد.

ورود این مجسمه به موزه مادام توسو به طرفداران «سوئیفت» این فرصت را می‌دهد که با او سلفی بگیرند و یک کپی واقعی از خواننده و ترانه‌سرا محبوب خود را از نزدیک ببینند. مدیر کل موزه مادام توسو گفت: ما در مادام توسو متعهد هستیم که بهترین تجربه بازدید از موزه را برای بازدیدکنندگان خود فراهم کنیم. با اضافه شدن مجسمه مومی تیلور سوئیفت بدون شک بسیاری از بازدید کنندگان هیجان زده خواهند شد.

موزه مادام توسو

نمای ظاهری مجسمه

لباس تیلور کاملا پوشیده است که شامل یک پیراهن آستین بلند و براق قرمز رنگ است به همراه یک شلوار مام فیت کمر بلند به رنگ کرم. یک جفت کفش پاشنه بلند مشکلی و یک دستبند طلایی ساده. همچنین یک آرایش پر زرق و برق برای تیلور در نظر گرفته شده است.

منبع Tradearabia

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − یک =