انگوس کلود بازیگر سریال Euphoria در 25 سالگی درگذشت

انگوس کلود بازیگر سریال Euphoria

31 ژوئیه خانواده وی در بیانیه ای اعلام کردند که انگوس کلود بازیگر سریال Euphoria روز دوشنبه در سن 25 سالگی درگذشت. کلود در سریالی که زندایا در نقش اصلی Rue Bennett بازی می‌کند. نقش فزکو یک فروشنده شدید مواد مخدر با قوانین اخلاقی را بازی کرد.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 علت مشخصی برای مرگ گزارش نشده است. اما در بیانیه خانواده اعلام شده که او از مشکلات روانی رنج می برد. خصوصا از مرگ پدرش که به عنوان “بهترین دوستش” توصیف می شود. پدرش هفته گذشته به خاک سپرده شد و این موضوع باعث آسیب روانی شدید برای انگوس شده است.

در بیانیه آمده است: “انگوس در مورد نبرد خود با سلامت روان صحبت نکرد و ما امیدواریم که مرگ او بتواند یادآوری برای دیگران باشد که آنها تنها نیستند و نباید به تنهایی در سکوت با این موضوع مبارزه کنند.”

انگوس کلود بازیگر سریال Euphoria

کارنامه کاری کلود

کلود نقش های دیگری بازی کرده بود. اما موفق ترین کار او بازی در سریال «Euphoria» بود. که داستان که گروهی از دانش‌آموزان دبیرستانی کالیفرنیا را به تصویر می‌کشد که با مواد مخدر و خشونت سروکار دارند.

شخصیت Fezco O’Neill، معروف به Fez، با قهرمان داستان با بازی زندایا پیوند نزدیکی برقرار می‌کند. که در ابتدای سریال به مرکز بازپروری می رود تا ترک می‌کند. اما همچنان با اعتیاد دست و پنجه نرم می‌کند. در پایان سریال، فز پس از یک تیراندازی توسط پلیس دستگیر می شود.

پس از درگذشت انگوس کلود بازیگر سریال Euphoria عوامل این سریال بیانیه ای صادر کردند: “ما از درگذشت انگوس کلود بسیار متأسفیم. او بسیار با استعداد و عضو محبوب HBO و خانواده Euphoria بود. ما عمیق ترین تسلیت خود را به دوستان و خانواده او در این دوران سخت ابراز می کنیم.”

منبع Reuters

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 13 =