گل گدوت، از واندر وومن تا سفید برفی و ورود به جهان مارول

از Wonder Woman تا سفید برفی و ورود به دنیای مارول! گل گدوت از کراس اوور احتمالی بین دنیای DC و مارول میگوید...
گل گدوت

واندر وومن برای پذیرفتن نقشی از دنیای مارول آماده است. گل گدوت از زمان اولین حضورش در نقش Wonder Woman در فیلم “بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت” سال 2016 یکی از ارشد های دنیای DC بوده است.

گل گدوت از آن زمان تا حالا در چندین فیلم دیگر برای دنیای DC بازی کرده است که شامل دو فیلم سولوی Wonder Woman و فیلم مشهور Justice League است. جدای از بازی در یک نقش مهم در دنیای بزرگ دی سی، گدوت برای یک نقش قوی و وارد دنیای دیزنی شده.

Wonder Woman
Wonder Woman در فیلم Justice League 2017

ملکه شرور گریمهاید در انیمیشن کلاسیک Snow White. پنج بازیگر قبلی این نقش گفته بودند که:” با هر چیزی که قبلا بازی کردند فرق میکند.” حالا، گدوت درحالیکه هواداران مارول را برای حضو احتمالی اش در دنیای MCU اذیت میکند در مورد نقش جدیدش صحبت میکند. مصاحبه کامل با گل گدوت در مووی21:

Wonder Woman علیه Avengers؟ در اکسپوی دیزنی D23 ستاره ی دی سی گل گدوت علاقع اش رو در مورد یک کراس اوور با دنیای مارول و Avengers ابراز کرد.

گدوت واکنشش رو در مورد بازی در نقش ملکه ی بدذات در لایو اکشن اقتباسی دیزنی از سفید برفی نشون داد و اون رو “شگفت انگیز” و “روح بخش” توصیف کرد:

“خب، از کجا شروع کنم؟…اول از همه، برای این فرصت که تونستن نقش منفی به این خاطره انگیزی و محبوبی رو باری کنم شکرگذارم. فوق العاده بود. دلچسب و روح بخش بود و از تک تک لحظه هاش لذت بردم.”

Wonder Woman
لایو اکشن Snow White سال آینده پخش میشود

آیا گل گدوت نقش دیگری هم به عنوان قهرمان در دنیای مارول بازی خواهد کرد؟

در تازه ترین اخبار سینمای هالیوود امده که گدوت برای پیوستن به دنیای مارول بسیار مشتاق است!

پاسخ علاقه مندانه ی گال گدوت در مورد یک کراس اوور احتمالی بین دی سی و مارول پیشرفت بزرگی محسوب میشه. این در حالیه که دواین جانسون (راک) هم قبلتر علاقه اش رو برای یک کراس اوور با مارول نشون داده بود و گفته بود در مورد همچین آینده ای با مارول “خوش بینه”.


با اینکه این “کراس اوور رویایی” قرار نیست حالا حالاها اتفاق بیوفته، این حقیقت که ستاره ی های بزرگ دنیای دی سی در مورد این ایده خوشحالن میتونه زمینه رو برای پروژه های آینده هموار کنه.

Wonder Woman
Wonder Woman یکی از خدایان در کامیک بوک های DC است

مطالب مرتبط: جدید ترین پروژه ی مارول Thunderbolts
جدا از کراس اوور، استعداد گدوت و قدرت بازیش اون رو تبدیل به یکی از کاندیداهای قدرتمند برای پیوستن به یکی دیگه از فیلم های کامیک بوکی از دنیای مارول میکنه. باید منتظر بود و دید گدوت چه مدت دیگه بازی در نقش Wonder Woman در دی سی رو ادامه میده، ولی اگه تصمیم بگیره که کارش با دی سی تموم شده، بعدش مارول بهش خوشامد میگه.
خیلی ها گفتن که نقش عالی برای گدوت “Electra” یا یکی از “جهش یافته” هاست (ترجیحا میستیک).

در همین حین خیلی هام گفتن Elsa Bloodstone نقش مناسبیه. به هر صورت، به نظر میرسه گدوت میتونه آینده ی روشنی در دنیای مارول داشته باشه.

منبع: Thedirect

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − هفت =